UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagłosuj na projekt z Elbląga

 
Elbląg, Zagłosuj na projekt z Elbląga
fot. ze strony www.ekoodkrywcy.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu jest autorem projektu "Tajemnice Hoggo - badam, doświadczam, działam". Projekt ma charakter badawczy i angażuje dzieci i młodzież do eksperymentowania, odkrywania, doświadczania i indywidualnego poznawania rożnych zjawisk przyrodniczych. To od nas zależy, czy elbląski projekt ma szansę wygrać w konkursie.

Głównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy dzieci i młodzieży z zakresu edukacji leśnej i ekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejmowania konkretnych działań poprawiających stan środowiska naturalnego w najbliższej okolicy. Systematyczna współpraca społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Elblągu z wolontariuszami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu gwarantuje właściwą realizację założonych w projekcie celów. Dzieci niepełnosprawne w towarzystwie zaangażowanego wolontariusza chętnie podejmować będą nowe wyzwania i bez lęku doświadczać świata, niemal dorośli uczniowie ZSM wspierając młodszych sięgają po więcej, bo „Ucząc innych, sami się uczymy”.
       Projekt wspierają Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, Nadleśnictwo Elbląg i Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej.
       W terminie 4 – 17 grudnia na podstawie głosowania internautów w Serwisie następuje wyłonienie spośród projektów finałowych 3 laureatów. Aby wziąć udział w głosowaniu w ramach drugiego etapu, należy wejść na stronę internetową Serwisu konkursowego i kliknąć przycisk z funkcją głosowania przy naszym Projekcie konkursowym.
       Uwaga:
       Prosimy wejść na stronę.
       W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba fizyczna.
       Możliwe jest wielokrotne oddawanie głosów na ten sam, bądź rożne Projekty, jednak liczba głosów oddanych z jednego adresu IP jest ograniczona do trzech głosów na dobę.
       Głosy mogą zostać poddane weryfikacji.
       Aby głos był ważny, użytkownik musi oddać głos na trzy różne projekty, spośród laureatów konkursu (ale przede wszystkim na „Tajemnice Hoggo…).
       Liczba głosów oddanych na dany Projekt będzie aktualizowana i widoczna w Serwisie.
       W konkursie zwycięży 3 uczestników, których projekty otrzymają największą liczbę głosów internautów w drugim etapie.
       W przypadku otrzymania takiej samej liczby głosów przez więcej niż jeden projekt, wyboru zwycięzców spośród projektów o takiej samej liczbie głosów dokona Komisja Konkursowa.
       Każdy głos się liczy - a Twój szczególnie!
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama