UWAGA!

Zagraj i pomóż potrzebującym!

 Elbląg, Zagraj i pomóż potrzebującym!

Lepszy Elbląg zaprasza na internetowy turniej charytatywny w Counter Strike i League of Legends. Odbędzie się w sobotę, 4 kwietnia o godz. 10, a dochód z turnieju będzie przeznaczony na pomoc rodzinom ubogim i seniorom. 

Przed Świętami prganiemy wspomóc ubogie rodziny oraz seniorów dlatego zapraszamy na turniej charytatywny online w Counter Strike oraz League of Legends. Grę wybieramy w momencie zgłoszenia. Zapraszamy drużyny 5-osobowe. W Counter-Strike i League of Legends będziemy rywalizowali w sytemie play-off. Dokonamy losowania par, zwycięzca przechodzi dalej, przegrany odpada. Najlepsze ekipy drogą pocztową otrzymają pamiątkowe dyplomy!  - informuje Lepszy Elbląg, grupa charytatywna działająca w naszym mieście. 

Wpisowym za udział w turnieju są zakupy za minimum 50 złotych dla ubogich lub cegiełka za 50 zł (pieniądze zostaną przekazane na zakup żywności dla seniorów i ubogich rodzin). Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy turnieju: Filip (Counter Strike), tel. 691 221 112 i Kuba (League of Legends), tel. 694 005 909
       Szczegóły i zapisy na stronie: www.lepszyelblag.pl
      
       Jak przekazać wpisowe?
       – ZAKUPY– prosimy zrobić zakupy za 50 zł i przekazać ja na plebanię parafii św. Brata Alberta ul. Częstochowska 28 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z ks. Rafałem ( tel. 602 523 925) lub osobie przekazać osobie potrzebującej zakupy, a nam przesłać na FB jakiekolwiek zdjęcie (może być z obdarowaną osobą albo tylko samych produktów)
       – CEGIEŁKI należy zakupić dokonując przelewu na konto:

81 1240 1226 1111 0010 9267 9800

Lepszy Elbląg

al. Grunwaldzka 5/70

82-300 Elbląg

w tytule prosimy wpisać: „dla ubogich”. 

 

- Jeśli ktoś nie chce grać, a pragnie wspomóc akcję, prosimy o dokonanie przelewu na powyższe konto. Zgromadzone środki zostaną przekazane na zakupy dla potrzebujących - dodaje Lepszy Elbląg.

informacja nadesłana

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama