UWAGA!

Zagraj i wygraj nagrody

 
Elbląg, Zagraj i wygraj nagrody

To już druga edycja LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie – Super Game. Sztum zaprasza graczy z Elbląga i okolic do zgłaszania drużyn szkolnych oraz własnych do udziału w mistrzostwach. Dane do zgłoszenia na plakacie.

W dniach 14-15 września spotkamy się w Sztumskim Centrum Kultury ul. Reja 13 w Sztumie. Podczas imprezy drużyny, jak i reprezentacje szkół po raz kolejny podejmą walkę o tytuł mistrza w sezonie 2019/2020 w dwóch głównych turniejach: Hiro Counter Strike oraz LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie. Niesamowite emocje przygotowane przez Super Game e-sport, Czekamy na wszystkich chętnych. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele innych atrakcji.  Równolegle z turniejami indywidualnymi FIFA 18. Nowością jest symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany znaną marką TAG Heuer. Podczas wydarzeń odbywać się będzie rywalizacja na najszybszego uczestnika w turnieju indywidualnym oraz o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sztum na „Najlepszego Kierowcę Rajdowego Gran Turismo” z Instytucji oraz Firm Ziemi Sztumskiej. Szczególnie liczymy na udział i pokaz wzorowej jazdy przez służby mundurowe. Dodatkowo pojawią się turnieje indywidualne w takie gry jak Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Dla każdego uczestnika przewidziane są liczne rozgrywki, które odbywać się będą co godzinę. Wstęp i udział w turniejach jest bezpłatny!

Udział w wydarzeniu to również niepowtarzalna okazja, by przetestować najnowocześniejsze, super szybkie, gamingowe komputery HIRO, które dostarcza firma NTT System, natomiast niezwykle płynną grę w 144 Hz i 240 Hz oraz rewelacyjną jakość monitorów możecie uświadczyć dzięki firmie LG. Szczególnie zapraszamy wszystkich chętnych na jedyne i niepowtarzalne Nocne Lanparty.

Walor edukacyjny ukazuje najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny informatyki. Tu można połączyć teorie z praktyką, dlatego szczególnie zapraszamy obecnych i przyszłych uczniów klas informatycznych, rodziców oraz wszystkich aspirujących i chętnych do zapoznania z tajnikami pracy zespołów informatycznych.

Będzie nam również towarzyszył szereg imprez online:

niedziela

10:30 - Wykład inauguracyjny Leszek Tabor Burmistrz Miasta i Gminy Sztum

11:00 - Wykład tematyczny – "Uczeń Zdolny" mgr Joanna Jachim-Poleszak (Opiekun pedagogiczno-metodyczny lckn Sztum)

11:20 - Wykład tematyczny – "Informatyk, własny biznes"- mgr inż. Piotr Wasielewski (Softset)

11:40 - Wykład tematyczny – "E-sport, E-zdrowie"- inż. Aneta Wasielewska (Softset)

12:00 - Wykład tematyczny – "After Graduation"- Michał Zdziennicki, "Zdolni z Pomorza" (uczniowie LCNK Sztum)

12:20 - Wykład tematyczny – "Kryptowaluty – idea, sprzęt, technologie"- Michał Stryjewski (Unlimited)

12:40 - Wykład tematyczny – "Monetyzacja w e-sporcie"- dr Marcin Kołacz (Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego „Filar”, Sopocka Szkoła Wyższa)

Wszystkich chętnych zapraszamy!

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama