UWAGA!

Zajęcia taneczne specjalnie dla kobiet

 Elbląg, Zajęcia taneczne specjalnie dla kobiet

Salsa solo, latino solo, flamenco, taniec brzucha, yoga, aerodance oraz program 50+ - to propozycje Centrum Tańca „Promyk” dla pań, które pragną poczuć radość, jaką daje taniec.

Zajęcia z latino i salsy solo pozwolą paniom poczuć się kobieco, zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję. Żywiołowe rytmy to szansa na odreagowanie stresu i poprawę samopoczucia. Flamenco to taniec, który poprzez ekspresyjne ruchy ramion, dłoni, palców, ale przede wszystkim stóp umożliwia w pełni wyrażanie swoich uczuć. Taniec ten może być wykonywany solowo, w duecie lub w grupach. Różnorodność stylów (tangos, alegrias) powoduje, iż kobieta może pokazać swoją silną, niezależną oraz tę bardziej kobiecą stronę swojej osobowości .
       - Panie pragnące poczuć magię orientu zapraszamy na taniec brzucha – zachęca Marek Kucharczyk, instruktor tańca. – To doskonała gimnastyka. Miękkie i łagodne ruchy rąk, bioder, brzucha kształtują sylwetkę, a jednocześnie pomagają pozbyć się kompleksów.
       Natomiast Paniom lubiącym tańczyć, a jednocześnie pragnącym zgubić zbędne kilogramy i poprawić swoją kondycję fizyczną proponujemy zajęcia z aerodance. Prowadzimy je na trzech poziomach: aerobik, step i elementy taneczne. Yoga zaś to chwile odprężenia i relaksu, praca ciała z emocjami i oddechem. Systematycznie wykonywane ćwiczenia pozytywnie wpływają zarówno na ciało, jak i umysł.
       - W „Promyku” mamy też propozycję dla dojrzałych pań - Program 50+ - dodaje Marek Kucharczyk. – Instruktorzy zaprezentują uczestniczkom podstawowe kroki zaczerpnięte z różnych technik gimnastyczno – tanecznych. Żadna z pan nie musi się martwić, każda wykona je bez problemu.
       Spotkanie organizacyjne - 9 września (czwartek) o godz. 19 w sali sportowej CSE „Światowid”. Dodatkowe informacje można uzyskać w CT ,,PROMYK” pod nr tel. 55 611 01 30. lub na stronie internetowej www.promyk.elblag.pl.
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama