UWAGA!

Zapaleńcy spod znaku M.A.G

 
Elbląg, Zapaleńcy spod znaku M.A.G
(fot. M.A.G)

Grupa paintballowa M.A.G, która ma swoją siedzibę w podelbląskim Sierpinie, obchodziła właśnie 10-lecie istnienia. Kilkudziesięciu zapaleńców połączyła pasja, chęć pomocy innym i po prostu dobra zabawa.

Dobrym duchem grupy jest Jerzy Stanecki, czyli Magnus, który w Sierpinie wraz ze znajomymi stworzył pole do gry w paintballa. Kilkadziesiąt osób połączyła wspólna pasja, a wraz z nią chęć pomocy innym. Członkowie M.A.G założyli koło stowarzyszenia Ligi Obrony Kraju, które działa na rzecz lokalnych społeczności.
       - Ostatnio spełniliśmy marzenie chorej na porażenie mózgowe dziewczynki i zorganizowaliśmy dla niej lot samolotem. Wkrótce jedziemy do Braniewa, gdzie razem z tamtejszym Motoklubem organizujemy imprezą urodzinową dla kolejnej chorej na porażenie dziewczynki. Takie inicjatywy motywują nas do dalszego działania – mówi Aleksander Bieńkowski z grupy paintballowej M.A.G
       Jubileusz 10-lecia członkowie grupy i jej sympatycy (w sumie około 30 osób) uczciło oczywiście w Sierpinie, a motywem przewodnim obchodów był „Blues Brothers”.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama