UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisy do piątej edycji Akademii Smyka już od 15 maja

2017-05-10
13:00

Zapraszamy dzieci 5-6 letnie do uczestnictwa w sobotnich zajęciach Akademii Smyka. Pierwsze spotkanie małych studentów odbędzie się w dniu 7 października 2017r. Będziemy się spotykać raz w miesiącu, aż do maja 2018r. Zapraszamy na godz. 9.15 do godz. 11. Akademia Smyka ma za zadanie rozbudzić w małych studentach ciekawość świata i nauki.

Zajęcia odbywają się w przystępnej i atrakcyjnej formie dla maluchów. Podczas spotkań w formie edukacyjnej zabawy dzieci zdobywają wiedzę na interesujące tematy, rozwijają pasje i zainteresowania. Wykładowcami w Akademii Smyka są nauczyciele, instruktorzy i eksperci w różnych dziedzinach.
       Poprzednie cztery edycje Akademii cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie dla wszystkich chętnych starczyło miejsc. O przyjęciu dziecka do Akademii Smyka decyduje kolejność zgłoszeń. Należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie.
       W roku szkolnym 2017/18 odbędzie się 8 spotkań studentów Akademii Smyka. Koszt za cały rok szkolny - 80 zł.
      
       Informujemy, że z dniem 1 września 2017r., w związku z wygaszaniem kształcenia gimnazjalnego w Polsce zespół szkół, w skład którego wchodzi sześcioletnia szkoła podstawowa i gimnazjum zostanie przekształcony w ośmioletnią szkołę podstawową, w której będą prowadzone także klasy dotychczasowego gimnazjum.
       W naszej ośmioletniej szkole podstawowej klasy szóste, siódme i ósme będą miały zajęcia na innym piętrze niż klasy młodsze.
       Mała liczba dzieci w klasach sprawia, że nauczyciele mogą w sposób indywidualny podchodzić do uczniów, mają możliwość ukierunkowania procesu nauki u każdego dziecka, pomagają rozwiązywać zauważone trudności oraz rozwijać uzdolnienia.
       Atmosfera panująca w szkole sprzyja rozwojowi potencjału dzieci. Nauczyciele dostrzegają u dzieci ich potrzeby, pragnienia, możliwości, talenty, problemy, fascynacje, emocje.
       W szkole panują bardzo dogodne warunki dla uczniów i ich rodziców. Uczniowie rozpoczynają swój dzień nauki, codziennie o tej samej godzinie 8.15. Zajęcia lekcyjne kończą się również codziennie o tej samej porze.
       Świetlica zapewnia dzieciom opiekę w godzinach 6.30 – 17.15. Uczniowie, czekając na przyjście rodzica, mogą uczestniczyć w edukacyjnych zajęciach tematycznych, sportowych np. aikido, kids dance oraz pobawić się, zjeść posiłek i odrobić zadania domowe.

 


       W ramach czesnego oferujemy szeroki pakiet zajęć pozalekcyjnych zarówno w ramach aktywnych zajęć świetlicowych, jak również różnych kół zainteresowań i zajęć dodatkowych np. wszystkie klasy mają dodatkowe godziny języka angielskiego, matematyki, a w gimnazjum języka polskiego. Oferta zajęć pozalekcyjnych jest stale rozszerzana w zależności od potrzeb i zainteresowań dzieci.
       Nasza szkoła jest doskonale przygotowana na przyjęcie najmłodszych dzieci. Mamy już doświadczenie w edukacji 6-latków. Wyposażenie szkoły oraz toalety są dostosowane do wieku uczniów. Szkoła dysponuje salą gimnastyczną, nowoczesnym placem zabaw oraz pełnowymiarowym, wielofunkcyjnym boiskiem. Uczniowie korzystają bezpłatnych podręczników, które mogą pozostawiać w swojej szafce.
       Dzieci podczas pobytu w szkole zawsze przebywają pod opieką kadry pedagogicznej – także podczas przerw, pobytu na stołówce, na placu zabaw czy boisku.
       Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku uczelni wyższej - Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej, która zapewnia przyjazne i bezpieczne otoczenie do nauki, zabawy i odpoczynku dzieci. Dojazd do szkoły jest możliwy od ulic Grunwaldzkiej, Malborskiej oraz z ominięciem torów kolejowych – od ulicy Dębowej.
      


       Zespół Szkół Akademickich
       Niepubliczna Szkoła Podstawowa
       Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
       Elbląg, ul. Lotnicza 2,
       Budynek EUH-E
       tel. 55-239-38-98
       www.zsa.elblag.pl

                                                                                 -------------- artykuł sponsorowany --------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej