UWAGA!

Zapisz 6-latka do Zespołu Szkół Akademickich!

 Zapisz 6-latka do Zespołu Szkół Akademickich!

 Zespół Szkół Akademickich zachęca rodziców 6-latków do posłania dziecka do naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ul. Lotniczej. Dzieci 6-letnie odbyły już roczne przygotowanie przedszkolne. Większość z nich jest świetnie przygotowana do podjęcia nauki w szkole. Rocznik rozpoczynający edukację we wrześniu 2016 r. będzie mniej liczny, przez co będzie łatwiej dostać się później do wybranej szkoły, na studia, a potem wejść na rynek pracy.

W Zespole Szkół Akademickich oferujemy wysoką jakość nauki, wychowania i opieki. Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się codziennie o tej samej godzinie , mianowicie o 8.15. Dzieci można przyprowadzać już od godziny 6.30. Świetlica szkolna opiekuje się maluchami do godz.17.15. Uczniowie w ramach świetlicy uczestniczą w licznych zajęciach dodatkowych, takich jak, język angielski, taniec, karate, zajęcia plastyczne, sportowe i inne.
       Nasza szkoła jest doskonale przygotowana na przyjęcie najmłodszych dzieci. Mamy już doświadczenie w edukacji 6-latków. Wyposażenie szkoły oraz toalety są dostosowane do wieku uczniów. Szkoła dysponuje nowoczesnym placem zabaw oraz wielofunkcyjnym boiskiem. Dzieci podczas pobytu w szkole zawsze są pod opieką kadry pedagogicznej – także podczas przerw, pobytu na stołówce, na placu zabaw czy boisku. Uczniowie korzystają bezpłatnych podręczników, które mogą pozostawiać w swojej szafce.
       Zespół Szkół Akademickich mieści się w nowoczesnym budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej. Dojazd do szkoły jest możliwy od ulic Grunwaldzkiej, Malborskiej oraz z ominięciem torów kolejowych – od ulicy Dębowej.
       18 marca w godz. 16.00-18.30 zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte . W programie wiele atrakcji – doświadczenia młodego chemika, malowanie twarzy, gry i zabawy na multitablicy, język angielski dla młodszych i starszych, pokaz karate, spektakl „Łopata małego Piekarczyka”, warsztaty wybuchowe „Wulkany i wulkanizm”. Zapraszamy też na kawę i herbatę oraz słodki poczęstunek.

 


       W roku szkolnym 2016/17 planujemy otworzyć:
       ● klasę I Szkoły Podstawowej, do której przyjmiemy 16-18 uczniów. Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się o godzinie 8.15. Zapewniamy opiekę świetlicową w godzinach od 6.30 do 17.15. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w licznych zajęciach pozalekcyjnych np. język angielski, zajęcia taneczne Kids Dance, zajęcia sportowe karate, trening pamięci, trening kreatywności. Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie.
       ● klasę I Gimnazjum, do której przyjmiemy 16 - 18 uczniów. Wprowadzamy innowacyjne nauczanie eksperymentalne biologii i chemii. Uczniowie będą mogli też uczestniczyć w licznych zajęciach pozalekcyjnych np. język angielski, język niemiecki, język rosyjski, matematyka, język polski, fizyka, geografia, historia, biologia, chemia. Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie.
      

       Informujemy, iż posiadamy jeszcze 2 wolne miejsca w obecnej klasie II Szkoły Podstawowej oraz w Gimnazjum. Zapraszamy!
      
      

Zespół Szkół Akademickich
       Niepubliczna Szkoła Podstawowa
       Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
       Elbląg, ul. Lotnicza 2
       Budynek EUH-E
       tel. 55-239-38-98
      
www.zsa.elblag.pl
-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie