UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaskakujące zmiany w elbląskiej Szkole Medycznej!

 
Zaskakujące zmiany w elbląskiej Szkole Medycznej!

Zmienia się oświata, struktura szkół w naszym mieście, zmiany docierają także do Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, popularnego Medyka. Tym razem zaskoczymy Was nowym termicznym obliczem szkoły. Zobacz zdjęcia.

Dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO 2014-2020, Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, szkoła podejmuje realizację projektu: pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu”. Zaplanowane prace obejmą wymianę i ocieplenie dachu, wymianę: okien, drzwi zewnętrznych, instalacji centralnego ogrzewania, żarówek na energooszczędne LED, zainstalowanie 2 pomp ciepła.
       Całkowity koszt projektu: 2 002 956,83 zł., dofinansowanie ze środków UE – 1 695 946,97zł, wkład własny wnioskodawcy (środki Samorządu Województwa) – 307 009,86 zł. Okres realizacji projektu: od 22.11.2016r. do 31.12.2019r.
       Szkoła ciepła i energooszczędna, to wymierny zysk dla ucznia i placówki. Nauka w szkolnych pracowniach zawodowych: radiologii, masażysty, kosmetycznych, florystycznych, opiekuna medycznego i opiekunki dziecięcej, terapii zajęciowej, sterylizacji medycznej oraz stomatologicznych odbywać się będzie w ciepłej atmosferze zagwarantowanej temperaturą i ciepłym, klimatycznym wykładowcą.
       Jeśli chcecie się przekonać o naszych klimatach, zapraszamy 18 maja 2018 roku do szkoły. Mamy przyjemność być gospodarzem Targów Szkolnictwa Zawodowego „Zawody z przyszłością”. Od godz. 10.00 elbląskie szkoły i placówki zawodowe oraz wyższe przedstawią swoje oferty kształcenia w szkole i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Na odwiedzających czekają ciekawe niespodzianki – bonusy. Wspierać nas będą Marszałek Województwa W-M., który objął patronat oraz Powiatowy Urząd Pracy, W-M Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr2 i wiele innych instytucji i osób.
       Zapraszamy do Medyka.
      
------- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej