UWAGA!

Zatańcz ze swoim dzieckiem

 
Zatańcz ze swoim dzieckiem

O tym, że czas spędzany wspólnie z dzieckiem zaprocentuje w przyszłości dobrym kontaktem z dorastającym człowiekiem nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Podobnie jak do tego, że zabawy ruchowe przy muzyce sprzyjają odprężeniu psychicznemu i fizycznemu. W sobotę, 14 listopada, Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na bezpłatne zajęcia z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną!”.

Taniec jest świetnym sposobem rozwijania koordynacji ruchowej potrzebnej dzieciom, dzięki niemu uczą się funkcjonować w przestrzeni, kształtują poczucie rytmu, nabierają pewności siebie. Z kolei dorosłym taniec poprawia samopoczucie, odpręża, relaksuje.
       - Cykl zajęć pod hasłem „Mamo, tato zatańcz ze mną” ma zachęcić rodziców do aktywnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem – wyjaśnia ideę spotkań Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Organizujemy go z myślą, aby dzieci mogły spędzić więcej czasu z rodzicami, a także po to, żeby wszyscy rodzice zobaczyli i spróbowali nauki tańca towarzyskiego. I przekonali się, że jest on trudną dyscypliną wymagającą wiele pracy, ale również dającą wiele satysfakcji i będącą doskonałym wypoczynkiem po pracy czy nauce.
       Podczas zajęć dzieci tańczą razem z rodzicami poznając różne style i techniki tańca, przede wszystkim jednak wspólnie aktywnie spędzają czas. Na najbliższych zajęciach, które odbędą się 14 listopada o godzinie 16 w „Promyku”, poznają kroki samby. To najbardziej widowiskowy taniec latynoamerykański – jest szybki, skoczny i energiczny.
       Warto więc zabrać ze sobą wygodny strój i obuwie.
      
       Dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu w ramach zadania pn. "Aktywny, sprawny, zdrowy".
      
Edyta Bugowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)