UWAGA!

Zbiórka i koncert dla Agatki

 
Elbląg, Zbiórka i koncert dla Agatki

19 lipca podczas meczu Olimpii na stadionie przy ul. Agrykola do puszek będą zbierane pieniądze na rzecz Agatki Karaś. Natomiast 25 lipca o godz. 20 w sali przy ul. Akacjowej rozpocznie się koncert charytatywny.

Apelujemy do Państwa o pomoc dla małej Agatki Karaś, która urodziła się 11 czerwca tego roku. Lekarze wykryli u niej wrodzona wadę serca. Jedynym miejscem w Europie, które skutecznie wykonuje korekty tej wady jest klinika Bambino Gesu w Rzymie. Koszt operacji to 130 tys. zł (31 tys euro).
       Kibice Olimpii Elbląg z całych serc zaangażowali się w pomoc dziewczynce, organizując różnorakie inicjatywy.
       19 lipca podczas meczu Olimpii na stadionie przy ul. Agrykola będą zbierane pieniądze do puszek, a 25 lipca o godz. 20 w sali przy ul. Akacjowej rozpocznie się koncert charytatywny, na którym wystąpią m.in.: WUEM ENCEHA, Karat, Napalm, Zjednoczony Ursynów, Grupa Pewna Pozycja, Podziemny Styl, Ener, Młodzian, Lewy, BRD oraz elbląskie grupy: Dobra Bomba, G1, NML, Nie ma lipy.
       Dodatkowo kibice planują zorganizować aukcję unikatowych gadżetów kibicowskich, której szczegóły podamy wkrótce.
       Wszelkie informacje na temat organizowanych akcji oraz numer konta, na który mogą Państwo wpłacać pieniądze, znajdują się na FB (profil o nazwie Serce Agatki) oraz w tym artykule.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Lajknełem juz facebooka, bedzie dobrze, trzymajcie się
 • Do Redakcji. Szanowna redakcjo, zamieście ten apel na pierwszej stronie, tak żeby był widoczny przy każdym wejściu na stronę Portelu. Apel na trzeciej czy czwartej stronie nie odniesie takiego efektu i niech wisi, aż nazbiera się cała kwota, mam nadzieję, że nie będzie długo wisiał. :)))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Sowa&Przyjaciele(2014-07-10)
 • chcialm zrobic wplate i moj system bankowy woła, że numer konta niepoprawny, prosze sprawdzic, bo jak wpisalam PL 02 1160 2202 0000 0001 5118 9430 to dalej juz nic nie moglam zrobic.
 • Wpisałaś przed nr konta PL? Jeżeli tak to nici z przelewu, bez PL.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Sowa&Przyjaciele(2014-07-10)
 • Po pierwsze: Nie chodzę na mecze Olimpii ale jeśli kupuje się bilety to wpływy można przekazać na ten szczytny cel i zachęcić Elblążan do przyjścia (namówię znajomych i przyjdziemy). Po drugie: Rada Miasta mogłaby zrzec się z jednomiesięcznych diet na rzecz Agatki. Po trzecie: kibice puszki w dłoń i w miasto oraz do centrum handlowych. Pozdrawiam.
Reklama