UWAGA!

Zdobądź zawód z OHP

2014-08-14
14:00
Zdobądź zawód z OHP

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Pasłęku trwa rekrutacja młodzieży na nowy rok szkolny 2014/2015. Zachęcamy serdecznie do podjęcia nauki w zawodach, które w perspektywie czasowej dadzą możliwość zatrudnienia.

Dla młodzieży gimnazjalnej przygotowaliśmy przyuczenie do zawodu w zawodach: murarz, stolarz, mechanik samochodowy oraz kucharz natomiast dla młodzieży kończącej Gimnazjum dla Dorosłych proponujemy Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - wykonywanie robót murarskich i tynkarskich w zawodzie murarz - tynkarz, na którym uczestnik zdobędzie kwalifikacje zawodowe w zakresie zasadniczej szkoły zawodowej w 1 rok szkolny.
       Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Pasłęku jest otwarty dla każdego młodego człowieka poszukującego własnej drogi życiowej, potrzebującego pomocy i wsparcia.
       Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Uczestnicy są zatrudniani na statusie młodocianego pracownika przez Ochotnicze Hufce Pracy i otrzymują wynagrodzenie w wysokości 4 proc. średniej krajowej.
      
       Ośrodek Szkolenia i Wychowania wraz ze Szkołą w trakcie wakacji prowadzi intensywne działania rekrutacyjne. Osoby zainteresowane ofertą edukacyjną, działalnością OHP, zaletami kształcenia zawodowego, walorami Ośrodka, możliwością rozwoju, bazą socjalną internatu prosimy o kontakt telefoniczny:
       55 248 20 79 - internat
       55 248 49 47 - warsztaty OSiW
       55 248 48 66 - szkoła
Zapraszamy do nas!
---art. sponsorowany---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej