UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdrowe Oczy - konferencja

2011-10-07
Aktualizowany 2011-10-12 14:30
 
Elbląg, Zdrowe Oczy - konferencja
fot. AD

Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech” oraz Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią SPZOZ w Elblągu zapraszają w czwartek 13 października na konferencję pn. „Zdrowe Oczy”, która odbędzie się z okazji Światowego Dnia Wzroku.

Konferencja odbędzie się w auli Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią SPZOZ (III piętro) przy ulicy Komeńskiego 35. Początek o godz. 10.
       Celem konferencji jest: zwiększenie świadomości społecznej na temat chorób wzroku, które stanowią istotny problem w zakresie zdrowia publicznego, propagowanie wiedzy w zakresie profilaktyki wzroku oraz zaprezentowanie najnowszych metod diagnostyki i leczenia w okulistyce. Osoby, które wezmą udział w konferencji to specjaliści w dziedzinie leczenia i profilaktyki chorób oczu.
      
       Program Konferencji:
      
Otwarcie Konferencji:
       godz. 10 - 10.05 – Prezes Stowarzyszenia „Serce za Uśmiech” Małgorzata Adamowicz
       godz. 10.05 - 10.15 – Dyrektor Szpitala - lek. Mirosław Gorbaczewski
       Wykłady:
       godz. 10.15 - 10.30 – Prezentacja oddziału okulistyki Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego - ordynator oddziału lek. Bogdan Olszewski
       godz. 10.30 - 11 – Wady wzroku i higiena narządu wzroku – przedstawienie problemu zdrowotnego – lek. Dariusz Westphal
       godz. 11 - 11.15 – Zespół suchego oka – nawilżenie w każdej chwili. Suplementacja w AMD – utrzymaj ostrość wzroku - firma Bausch&Lomb
       godz. 11.15 - 11.30 – Problematyka brzegów powiek – profesjonalne rozwiązania - firma Thea Laboratoires.
       godz. 11.30 – 11.50 – Najnowsze metody diagnostyki i leczenia chorób narządu wzroku – lek. Dariusz Westphal
       godz. 11.50 – 12 – Jestem świadomy. Mam wybór- nowoczesne techniki leczenia jaskry i zaćmy - firma Alcon Polska Sp. z o. o.
       godz. 12 – 12.20 - Przerwa na kawę
       godz. 12.20 – 12.50 – Zdrowe oczy – pielęgnacja i profilaktyka – pielęgniarka dypl. mgr Magdalena Budziszewska
       godz. 12.50– 13 – Skuteczne techniki leczenia jaskry oraz zespołu suchego oka - firma Allergan
      
Małgorzata Adamowicz, prezes stowarzyszenia "Serce za Uśmiech"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Prowadzą firmy najbardziej zaangażowane w zaopatrzenie, ale czy najlepsze ? Zapewne i one sponsorują całe przedsięwzięcie. Nie podejrzewam o taki dar personel medyczny. okularnik
Reklama