UWAGA!

Zgłoszenia do konkursu „Barwy Wolontariatu”

 Elbląg, Zgłoszenia do konkursu „Barwy Wolontariatu”

Ruszyła XIV edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”. Konkurs jest świetnym uhonorowaniem działań wolontariuszy i docenieniem akcji wolontarystycznych. Zapraszamy więc wszystkie organizacje pozarządowe, wolontariuszy oraz osoby, które korzystają z ich pomocy do przesyłania swoich zgłoszeń.

Kandydatów można zgłaszać listownie lub osobiście pod adresem: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 26, 82-300 Elbląg lub pod adresem mailowym: elblag@wolontariat.org.pl. Do każdego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć opis działalności nominowanej osoby. Opis powinien być zamieszczony na max 4 stronach maszynopisu i dołączony do formularza zgłoszeniowego. Opis może mieć dowolną formułę np. wspomnienie, relację, refleksję, pamiętnik. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października 2014.
       Jako ciekawostkę chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Julii Bartkowskiej z Olsztyna, która została laureatką drugiego miejsca w ubiegłorocznym ogólnopolskim konkursie „Barwy Wolontariatu”. Julia już od najmłodszych lat aktywnie udzielała się wolontarystycznie. Organizowała zbiórki pieniędzy m.in. na rzecz ofiar trzęsienia Ziemi na Haiti czy akcje takie jak Pola Nadziei. Pracowała na rzecz PCK, Caritas, Domu Małego Dziecka, schroniska dla zwierząt oraz Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Działała również w Młodzieżowej Radzie Miasta Olsztyna. Wolontariuszka jest przykładem na to, że już od najmłodszych lat można zmieniać świat bez względu na wiek.
       Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony wolontariat.org.pl/barwy-wolontariatu/
      
      
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama