[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoszenia do konkursu „Barwy Wolontariatu”

Elbląg, Zgłoszenia do konkursu „Barwy Wolontariatu”

Ruszyła XIV edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”. Konkurs jest świetnym uhonorowaniem działań wolontariuszy i docenieniem akcji wolontarystycznych. Zapraszamy więc wszystkie organizacje pozarządowe, wolontariuszy oraz osoby, które korzystają z ich pomocy do przesyłania swoich zgłoszeń.

Kandydatów można zgłaszać listownie lub osobiście pod adresem: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 26, 82-300 Elbląg lub pod adresem mailowym: elblag@wolontariat.org.pl. Do każdego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć opis działalności nominowanej osoby. Opis powinien być zamieszczony na max 4 stronach maszynopisu i dołączony do formularza zgłoszeniowego. Opis może mieć dowolną formułę np. wspomnienie, relację, refleksję, pamiętnik. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października 2014.
       Jako ciekawostkę chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Julii Bartkowskiej z Olsztyna, która została laureatką drugiego miejsca w ubiegłorocznym ogólnopolskim konkursie „Barwy Wolontariatu”. Julia już od najmłodszych lat aktywnie udzielała się wolontarystycznie. Organizowała zbiórki pieniędzy m.in. na rzecz ofiar trzęsienia Ziemi na Haiti czy akcje takie jak Pola Nadziei. Pracowała na rzecz PCK, Caritas, Domu Małego Dziecka, schroniska dla zwierząt oraz Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Działała również w Młodzieżowej Radzie Miasta Olsztyna. Wolontariuszka jest przykładem na to, że już od najmłodszych lat można zmieniać świat bez względu na wiek.
       Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony wolontariat.org.pl/barwy-wolontariatu/
      
      
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama