UWAGA!

ziELBLĄG 2013. Inspiracje dla przyjaznego miasta

 
Elbląg, ziELBLĄG 2013. Inspiracje dla przyjaznego miasta

Najbliższy weekend zapowiada się pogodnie, więc będzie to doskonała okazja do podsumowania tegorocznych działań inicjatywy ziELBLĄG. W sobotnie popołudnie (7 września, od godz. 16) zapraszamy do Krużganka Galerii EL.

Tu przy wsparciu znakomitych prelegentów zastanowimy się: jak skutecznie kształtować estetykę i klimat miejskich przestrzeni publicznych? jak planować w tej sferze działania odgórne i oddolne? jakie dobre praktyki Elbląg może zaczerpnąć z innych miast?
       Prezentacje wygłoszą doświadczeni praktycy z zakresu architektury, wzornictwa, sztuki i szeroko pojętych działań społecznych: Marcin Kościuch, Franciszek Sterczewski, Paulina Brokos, Agata Zambrzycka i Piotr Górski.
       Natomiast w niedzielę (8 września, od godz. 11) zapraszamy wszystkich elblążan wyposażonych w piknikowe kocyki i koszyki, aby wraz z rodziną i/lub przyjaciółmi wspólnie cieszyć się niezobowiązującą atmosferą schyłku lata w malowniczym otoczeniu elbląskiej Starówki. Po miejskich piknikach, które w lipcu i sierpniu organizowaliśmy w Parku Planty i Parku Kajki wracamy na gościnny dziedziniec Galerii EL, gdzie odbyło się pierwsze, czerwcowe spotkanie.
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama