UWAGA!

Zielone płuca Zawodzia. Pomóż przedszkolakom wygrać!

 Elbląg, Przedszkolaki marzą o kreatywnym ogrodzie
Przedszkolaki marzą o kreatywnym ogrodzie (fot. nadesłana)

Czy przy przedszkolu nr 5 przy ul. Szańcowej powstanie ogród kreatywny „Zielone płuca Zawodzia”? To zależy od mieszkańców, którzy wezmą udział w ogólnopolskim konkursie. Do jego zakończenia pozostało 8 dni.

- Jesteśmy jedyną placówką z Elbląga i okolic, która zgłosiła się do ogólnopolskiego konkursu grantowego organizowanego przez Fundację AVIVA „To dla mnie ważne” - informuje Ewa Zyzek, dyrektor Przedszkola nr 5 w Elblągu. - Nasza inicjatywa to Ogród kreatywny „Zielone płuca Zawodzia”. W naszej dzielnicy nie ma żadnego zielonego parku, ogrodu ekologicznego. Pragniemy stać się pierwszą placówką oświatową w tej okolicy, która stworzyłaby niepowtarzalne, wyjątkowe miejsce, które miałoby charakter wychowawczo-dydaktyczny. Byłby to teren pełen otaczającej pięknej zieleni, miejsce wypoczynku, zabawy, doświadczania, eksperymentowania oraz relaksacji na łonie natury. Właściwa organizacja przestrzeni przyczyni się do rozwoju, stworzy takie miejsce, które pozwoli przebywającym odkryć własne możliwości, rozwijać pasje i zainteresowania.
       Przy przedszkolu powstałaby chodnikowa gra planszowa i kreatywny plac zabaw „Mali zdobywcy”. By to było możliwe, inicjatywa przedszkola musi zdobyć jak najwięcej głosów. - Każdy głos przybliża nas do uzyskania funduszy – 35 tysięcy złotych – na wymarzony ogród – dodaje dyrektor. -  Przedszkole nr 5 dziękuje wszystkim elblążanom za oddane głosy, jesteśmy w upragnionej najlepszej dwudziestce projektów, do zakończenia pozostało tylko 8 dni. Nie możemy jeszcze czuć się bezpieczni, ponieważ każdy chce wygrać. Pokażmy innym miastom, że Elbląg zawalczy i wygra...
      
       Zagłosować można tutaj.
      
Przedszkole nr 5
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama