[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ziemniakolandia w Przedszkolu nr 5

 
Elbląg, Ziemniakolandia w Przedszkolu nr 5
fot. nadesłana

W czwartek, 6 listopada w Przedszkolu nr 5 przy ul. Szańcowej odbyła się cykliczna jesienna impreza. W tym roku nosiła tytuł: ,,Spotkanie w Ziemniakolandii”.

Listopad to miesiąc, który zachwyca nas bogactwem barw, różnorodnością zjawisk przyrodniczych oraz obfitością darów. Stało się to dla nas inspiracją do zorganizowania w przedszkolu spotkania z ziemniakiem w roli głównej. Podczas oficjalnego powitania przybyłych do Ziemniakolandii przypomniano, że:
       Święto dziś ziemniaka mamy,
       Tak więc wszystkich zapraszamy
       Na konkursy i zawody.
       Uśmiech, humor i zabawa
       To jest najważniejsza sprawa!
       Odbyło się wiele konkursów (min. ziemniaczane zagadki). Przedszkolaki mogly wykazać się szybkością i zwinnością podczas konkurencji sportowych zaplanowanych właśnie z tej okazji. Kolejną atrakcją były zabawy plastyczne. Dzieci wykonywały pieczątki z ziemniaczanych stempli.
       Dzieci aktorsko odegrały powierzone im role recytując wiersze, śpiewając a także tańcząc.
       Oczywiście, jak na takie spotkanie przystało, nikogo nie ominął poczęstunek. Wszyscy mogli spróbować sałatki ziemniaczanej przygotowanej przez dzieci z grupy starszej.
       Wszystkie dzieci bardzo dobrze wywiązały się ze swoich zadań a nagrodą były naklejki z uśmiechniętą minką oraz niezapomniane chwile w sympatycznym gronie koleżanek i kolegów z przedszkola. Celem tegoż święta była wspaniała zabawa naszych milusińskich z wychowawczyniami, bliższe poznanie się oraz integrowanie się ze sobą. Dzień Pieczonego Ziemniaka stał się dla wszystkich powodem wielkiej radości i znakomitej zabawy.
       Poprzez tą cykliczną imprezę dyrektor przedszkola wraz z gronem pedagogicznym pragnie promować aktywność dzieci po przez konkursy i zabawy, a także wykazywanie się pomysłowością oraz twórczym działaniem dzieci.
      
Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 5 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama