UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Złóż wniosek do Nagrody Prezydenta

Elbląg, Złóż wniosek do Nagrody Prezydenta
fot. arch.portEl

Prezydent Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2017 rok. Wnioski o przyznanie Nagrody Prezydenta Elbląga wraz z uzasadnieniem można składać do 30 listopada 2017 r.

Nagroda Prezydenta Elbląga przyznawana jest osobom lub instytucjom za szczególne dokonania oraz wkład w rozwój miasta w mijającym roku kalendarzowym, w następujących dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.
       Laureaci Nagrody Prezydenta wybierani są na podstawie wniosków, które mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Wypełnione dokumenty przyjmowane są w wersji papierowej w sekretariacie Departamentu Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu oraz w wersji elektronicznej w formacie do edycji pod adresem mailowym: dpik@umelblag.pl.
       Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą elektroniczną pod adresem: dpik@umelblag.pl.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Uważam, że należy nominować Nowaka to wspaniały fachowiec przewidujący i znający się na wszystkim i niczym. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    POpapraniec(2017-11-07)
Reklama