UWAGA!

Znana ulica Browarna?

 Elbląg, Znana ulica Browarna?
fot. nadesłana

Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego zaprasza w sobotę 16 marca na godz.11do Ratusza Staromiejskiego w Elblągu przy ul. Stary Rynek na otwarte szkolenie, którego tematem będzie ul. Browarna i jej okolice.

Szkolenie odbędzie się w dwóch etapach: pierwszy - pogadanka z prezentacją multimedialną, drugim będzie spacer ul. Browarną. Szkolenie poprowadzą przewodnicy: Alicja Gronek i Karol Wyszyński.
       Rok 2013 został ogłoszony przez Zarząd Główny PTTK „Rokiem Przewodników Turystycznych”. W ramach jego obchodów zainicjowano akcję „Z przewodnikiem ciekawiej” i dlatego nasze szkolenie jest otwarte dla wszystkich.
       Zapraszamy przewodników, pilotów i sympatyków.
      
      
Zarząd Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych PTTK im. Ryszarda Gierzyńskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • widziałem taką sytuacje wcześniej - to było jakoś tak w maju- chyba piątek, przewodnik turystyczny znęcał się koło muszli w bażantarni nad wycieczką takich jakby chińczyków czy coś takiego - nie wiem czy japończyków bo wszyscy byli czarni i on kazał im porzeczki wcinać czy coś takiego jak banany albo podobne bo okrągłe takie, i ja myśle sobie - może i dobrze bo to fundusze z unii i wogóle - no taka sytuacja właśnie była.
 • P. Ryszard Gierzyński /jak na zdjęciu/ był nauczycielem geografii w Liceum Ekonomicznym w Elblągu. Fantastyczny człowiek i świetny pedagog.
 • gdyby nie On, byłbym znacznie uboższy. .Wzorzec Przewodnika, do jakiego zawsze brakuje mi wiele, ale nikt inny nie nauczył mnie uporu w dążeniu do bycia coraz lepszym!
 • a mnie nazywał kłusownikiem na geografii i ochronie w LE
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rafal p(2013-03-11)
Reklama