UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań animatorem!

Elbląg, zdjęcia z poprzedniej edycji (nadesłane)
zdjęcia z poprzedniej edycji (nadesłane)

Osoby z terenu powiatu elbląskiego i braniewskiego, które chcą uczyć się i poszerzać swoją wiedzę, mogą uczestniczyć w nieodpłatnych szkoleniach i kształcić się na animatora lokalnego. Stowarzyszenie "Jantar" i Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zapraszają do udziału w projekcie "Akademia Animatora Wiejskiego - cykl szkoleń dla animatorów działań lokalnych".

Projekt skierowany jest do ludzi, którzy świadomie i dobrowolnie będą działać w swoich środowiskach z zapleczem wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkolenia.
       - Wypracowane na warsztatach różne techniki będą mogli stosować i wprowadzać w środowisku otwartym: na ulicy, w szkole, czy podwórku - tam, gdzie spotyka się młodzież wiejska - wyjaśnia Iwona Grajkowska z CSE Światowid. - W ramach zajęć uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne, a szkolenia dostarczyć mają wiedzy teoretycznej i praktycznej.
       Projekt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób z terenów wiejskich, w których to środowiskach praca animatorów polega na zachęcaniu społeczności do aktywnego spędzania czasu wolnego, wspólnej zabawy - niezależnie od zainteresowań, stopnia aktywności fizycznej czy wieku. Animator ma za zadanie "ożywiać" na swoim terenie instytucje społeczne, czyli zachęcać je do działania.
       Zgłaszać można się do 26 marca, a informacji udziela Stowarzyszenie "Jantar" mieszczące się przy ul. Browarnej 80 w Elblągu - tel./fax 55 611 01 30, e-mail: jantar.elblag@wp.pl. Zgłoszenia - na karcie dostępnej na stronie www.swiatowid.elblag.pl  - przyjmuje także
       Iwona Grajkowska z CSE Światowid, tel. 55 611 20 83.
       Zadanie "Akademia Animatora Wiejskiego" zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
      
Justyna Kozłowska-Dyrla, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama