UWAGA!

Zostań fanem robotów

2013-09-14
14:00
 
Zostań fanem robotów

Baw i ucz się razem z nami! Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia wprowadzające dzieci w wieku 9-13 lat w pasjonujący świat nauki i techniki. Trwa rekrutacja, a zajęcia rozpoczynają się już od października.

Zajęcia z FanRobot to doskonałe połączenie nauki i zabawy dla dzieci. Podczas zajęć budujemy a następnie programujemy roboty. Z nami nauka na pewno nie jest nudna. Dzieci rozwijają zainteresowanie naukami ścisłymi, nieustannie poznają zagadnienia ze świata informatyki, matematyki, fizyki czy mechaniki.
Podczas kursu wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat robotyki. Poznajemy, różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego obrazkowego języka programowania nasze roboty ożywają. Z nami nauka na pewno nie jest trudna, a wiedza zdobyta podczas zajęć procentuje w szkole.
Na każdych zajęciach jest czas na zabawę. Sprawdzamy, testujemy i omawiamy działanie robotów. W razie potrzeby udoskonalamy projekty, rozwijając twórcze myślenie i kreatywność dzieci. Pracujemy na najnowszych zestawach LEGO Mindstorms EV3, które w Polsce swą premierę miały w sierpniu.
 

      
Zajęcia w roku szkolnym 2013/2014 to popołudniowe spotkania raz w tygodniu trwające 2 godziny zegarowe (15 spotkań x 2h w semestrze). Zaczynamy o godzinie 17 (wtorek, środa) w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Zajchowskiego 12 w Elblągu. Małe grupy, maksymalnie 10-osobowe. Więcej szczegółów na stronie: www.fanrobot.pl.

      
 
-------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej