UWAGA!

Teraz ja - Zostań superbohaterem

 Elbląg, Akcje promuje Maciej Orłoś.
Akcje promuje Maciej Orłoś.

Po raz dziesiąty Krakowskie Stowarzyszenie „Wiosna” organizuje akcję „Szlachetna paczka”. Jest to ogólnopolski program bożonarodzeniowej pomocy dla rodzin dotkniętych biedą. Jednak by ta pomoc mogła dotrzeć, potrzebni są wolontariusze.

To wolontariusze docierają do rodzin w najtrudniejszej sytuacji materialnej, przeprowadzają wywiad środowiskowy i pytają o ich potrzeby.
       W Elblągu również będzie miała miejsce ta akcja. Od kilku tygodni trwa nabór wolontariuszy, jednak wciąż jest ich za mało. Szukamy osób, które chcą pomagać, zmieniać świat na lepsze i bardzo dużo z siebie dać. A co najważniejsze, są odważne. Nie boją się wyzwań, poświęceń.
       Może to właśnie Ciebie szukamy?
       Jeśli tak, to wejdź na www.superw.pl i dołącz do nas już teraz!
       Czy uda nam się dotrzeć do jak największej ilości rodzin? To zależy od Ciebie.
      
      
Mg7
Liczba publikacji: 1
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
1.0 1 1

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dla rodzin dotkniętych biedą? Dla tych co jedna str. dorabia, druga pracuje na czarno, żeby jeszcze świadczenia ściągać?, dla tych co najpierw narzekają, że im ciężko bo dużo dzieci mają a w razie pójścia do pracy opiekę nad młodszymi na starsze dzieci zrzucają (oszczędzając tym samym na opiekunce), dla tych którym się należą dodatki, darmowe kursy (np. kurs z UP na prawo jazdy kat. C, księgowość) itp. dlatego, że mieszkają na wsi lub im się uczyć nie chciało i spali do południa gdy ja na studia zasuwałam? Ja- matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko- pytam- kiedy w tym mieście przestanie się popierać nieróbstwo i kombinatorstwo? Znam trochę takich "biednych" rodzin którym się dużo należy i takich jak jak, którym się nic nie należy bo wcześniej poznali termin "antykoncepcja" i nie potrzebnie pakowali kasę w edukację zamiast w alkohol na imprezach. Są oczywiście rodziny w trudnej sytuacji z przyczyn od nich nie zależnych i takim należałoby pomóc. znacznie jednak więcej jest tych, którzy wychodzą z założenia- po co robić jak łatwiej prosić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zirytowana(2010-10-27)
Reklama