UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań wolontariuszem Atomów!

Elbląg, Zostań wolontariuszem Atomów!

Chcesz w ciekawy sposób spędzić wakacje, jednocześnie zdobywając doświadczenie zawodowe i umiejętności? Zostań wolontariuszem Atomów w Sieci.

Sieć Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur ATOMY w Sieci poszukuje wolontariuszy, którzy będą tłumaczyli teksty z języka polskiego na język angielski oraz niemiecki. W zamian Sieć oferuje zaświadczenie o wykonanej pracy na rzecz Stowarzyszenia Elbląg Europa, możliwość odbycia praktyki studenckiej oraz pracę w młodym zespole. Dodatkowo istnieje możliwość uczestnictwa w kursach o wybranej przez siebie tematyce, zdobycie doświadczenia przydatnego do dalszego rozwoju osobowego i zawodowego oraz udział w imprezach integracyjnych Stowarzyszenia.
       Założeniem Sieci Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur ATOMY w Sieci jest wzmocnienie i rozwój współpracy pomiędzy organizacjami młodzieżowymi z regionu oraz wspólne działanie na rzecz tworzenia polityki młodzieżowej na szczeblu lokalnym, krajowym oraz europejskim.
       W sierpniu odbędzie się Zlot ATOMÓW w Elblągu, podczas którego współpracownicy organizacji należących do Sieci będą mogli brać udział w warsztatach i szkoleniach z różnych dziedzin (regaty, szczudła, ścianka wspinaczkowa, teatr, fotografia i wiele innych).
       Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
       W razie pytań lub wątpliwości prosimy się kontaktować z Emilią Kalinowską – tel. 792 24 20 27, mail: emi@atomywsieci.pl.
       Więcej informacji o ofercie na stronie.
      
      
Tomasz Franciuk, Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama