UWAGA!

Zostań wolontariuszem Atomów!

Elbląg, Zostań wolontariuszem Atomów!

Chcesz w ciekawy sposób spędzić wakacje, jednocześnie zdobywając doświadczenie zawodowe i umiejętności? Zostań wolontariuszem Atomów w Sieci.

Sieć Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur ATOMY w Sieci poszukuje wolontariuszy, którzy będą tłumaczyli teksty z języka polskiego na język angielski oraz niemiecki. W zamian Sieć oferuje zaświadczenie o wykonanej pracy na rzecz Stowarzyszenia Elbląg Europa, możliwość odbycia praktyki studenckiej oraz pracę w młodym zespole. Dodatkowo istnieje możliwość uczestnictwa w kursach o wybranej przez siebie tematyce, zdobycie doświadczenia przydatnego do dalszego rozwoju osobowego i zawodowego oraz udział w imprezach integracyjnych Stowarzyszenia.
       Założeniem Sieci Organizacji Młodzieżowych Warmii i Mazur ATOMY w Sieci jest wzmocnienie i rozwój współpracy pomiędzy organizacjami młodzieżowymi z regionu oraz wspólne działanie na rzecz tworzenia polityki młodzieżowej na szczeblu lokalnym, krajowym oraz europejskim.
       W sierpniu odbędzie się Zlot ATOMÓW w Elblągu, podczas którego współpracownicy organizacji należących do Sieci będą mogli brać udział w warsztatach i szkoleniach z różnych dziedzin (regaty, szczudła, ścianka wspinaczkowa, teatr, fotografia i wiele innych).
       Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
       W razie pytań lub wątpliwości prosimy się kontaktować z Emilią Kalinowską – tel. 792 24 20 27, mail: emi@atomywsieci.pl.
       Więcej informacji o ofercie na stronie.
      
      
Tomasz Franciuk, Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama