UWAGA!

Zrób przyjemność psu ze schroniska i wyprowadź go na spacer

 Elbląg, Zrób przyjemność psu ze schroniska i wyprowadź go na spacer
Fot. nadesłana

W sobotę (1 października) ze schroniska OTOZ Animals wystartuje kolejny bieg na 6 łap. Limit zapisów wynosi jedynie 25 osób, dlatego warto się pośpieszyć, aby zdążyć z zapisami.

Bieg rozpocznie się o godz. 11 (11.00-11.15 – odhaczanie obecności, podpisywanie oświadczenia i wydawanie psów, 11.15 – wymarsz na bieg).

Zapisy przyjmowane są drogę mailową od 19 września na maila: 6lapelblag@gmail.com, bądź wiadomością prywatną na Facebooku. Zakończenie zapisów w piątek (30 września) do godz. 15, bądź w przypadku wyczerpania się limitu zapisów.

Trasa biegu: od schroniska OTOZ Animals do polany z wiatą Margitka i powrotem (dystans spaceru ok. 5 km), ścieżkami Bażantarni. W większości wyprowadzane będą psy duże.

 

Regulamin biegu:

1. W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, które są zdrowe i o dobrej kondycji fizycznej (dzieci oraz młodzież wyłącznie jako osoby towarzyszące).

2. Pieski na bieg wydawane są tylko i wyłącznie osobom pełnoletnim, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia.

3. Zgłoszenia przyjmowane są od 19.09 przez nasz profil facebookowy oraz drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu, czyli 30.09 do godz. 15, bądź do momentu zapisania się na bieg 25 osób. Wszystkie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie po godz. 15, lub po przekroczeniu limitu osób, nie będą wpisywane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg.

4. Zgłoszenie do biegu można wysłać na 2 sposoby:

* wiadomość prywatna na naszym profilu facebookowym (Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg)

* mailowo: 6lapelblag@gmail.com

5. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy.

6. Brak wpisowego (ewentualnie dobrowolne wpłaty w wysokości 5 zł na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297, bądź wrzucenie pieniążków do puszki w schronisku).

7. Wydawanie piesków z boksów: godz. 11:00 - 11:15.

8. Nie wydaje się psów osobom niezgłoszonym przez profil facebookowy Bieg na 6 łap Oddział Elbląg bądź przez maila 6lapelblag@gmail.com. Osoby zgłoszone otrzymają potwierdzenie o zapisaniu się na bieg. Brak możliwości dopisania do listy uczestników w schronisku, w dniu biegu.

9. Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów!

10. Karmienie psiaków tylko i wyłącznie suchą karmą! (prosimy nie zabierać karmy w puszkach, wędlin, parówek, kiełbasek, itp.).

11. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, jako organizatorzy zastrzegamy sobie do tego pełne prawo.

Organizatorzy Biegu na 6 Łap

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • szukają jeleni którzy bedą im pieski wyprowadzać hahahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  28
  KolaSsieKule(2022-09-20)
 • Idiota
 • Rozpętuje się pisowska zaplanowana bieda i niestety psy coraz częściej będą wyrzucane, pozostawiane w lasach, itp, ze względu na zwykły brak pieniędzy na ich utrzymanie w rodzinach Polaków. Przed wzięciem psa, trzeba się jednak zastanowić.
 • Nie słyszałem, by jakiś członek, czy polityk PiS nawoływał do opieki nad zwierzętami. Jest co prawda jeden, ktory rok temu zaproponował tzw. V dla zwierząt, ale PiS jej nie poparł. Zamiast jak na milosnika kotów przystało ją przeredakować i wystawić ponownie pod glosowanie, przestraszył się niepowodzeniem i wycofał ustawę.
 • regulamin jest tak obwarowany że nie warto w tym uczestniczyć, choć pierwsza myśl moja i żony była żeby zabrać z stamtąd psa na spacer, a tu ilość ograniczona, zapisy również, nie róbcie tego i owego. Chyba pójdziemy na Tysiąclecia i poprosimy dzielnicowego że pójdziemy z nim na spacer po rejonie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  Biegły(2022-09-20)
 • Mięso drożeje, resztą tak samo jak karma dla psów, ja je chętnie zabiorę na gulasz i pasztet. Widzę same korzyści dla schroniska. Zwolni się miejsce dla pozostałych, i obniżą się koszty utrzymania. Trzeba tylko zmodyfikować regulamin :) Zrobię to bezpłatnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Samael(2022-09-21)
Reklama