UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZSM Legends powraca

 
Elbląg, ZSM Legends powraca

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu po raz kolejny organizują imprezę pod nazwą ZSM Legends – turniej tylko dla gimnazjalistów, która odbędzie się w trzech odsłonach: 5 grudnia, 6 lutego (lub 13 lutego) oraz 22 maja w godz. 9 - 20.

Uczestnicy turnieju rywalizują, na zasadach fair play, w grze sieciowej League of Legends, opartej na wspólnym działaniu pięcioosobowych drużyn dążących do zwycięstwa. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i jak najlepszemu wypełnianiu zadań przez poszczególnych członków drużyny uczniowie rozwijają niezwykle ważną, zarówno w szkole, jak i w życiu, umiejętność współdziałania w zespole i uczą się zasad uczciwej, w zasadzie sportowej rywalizacji. Zapraszamy do udziału w imprezie uczniów wraz z opiekunem, którym może być nauczyciel lub rodzic jednego z graczy.
       Tegoroczny ZSM Legends – turniej tylko dla gimnazjalistów jest już drugą edycją tej imprezy i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych elbląskiej oświaty. Do decyzji o kontynuacji turnieju przyczyniło się bardzo duże zainteresowanie młodzieży tą imprezą w roku ubiegłym. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza i również okaże się atrakcyjna dla gimnazjalistów.
       Szczegółowe informacje o turnieju, regulamin oraz kwestionariusz zgłoszenia drużyny można znaleźć na stronie turnieju: www.legends.zsm.elblag.pl.
       Zapisy trwają do 15 listopada.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama