UWAGA!

ZSM Legends powraca

 
Elbląg, ZSM Legends powraca

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu po raz kolejny organizują imprezę pod nazwą ZSM Legends – turniej tylko dla gimnazjalistów, która odbędzie się w trzech odsłonach: 5 grudnia, 6 lutego (lub 13 lutego) oraz 22 maja w godz. 9 - 20.

Uczestnicy turnieju rywalizują, na zasadach fair play, w grze sieciowej League of Legends, opartej na wspólnym działaniu pięcioosobowych drużyn dążących do zwycięstwa. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i jak najlepszemu wypełnianiu zadań przez poszczególnych członków drużyny uczniowie rozwijają niezwykle ważną, zarówno w szkole, jak i w życiu, umiejętność współdziałania w zespole i uczą się zasad uczciwej, w zasadzie sportowej rywalizacji. Zapraszamy do udziału w imprezie uczniów wraz z opiekunem, którym może być nauczyciel lub rodzic jednego z graczy.
       Tegoroczny ZSM Legends – turniej tylko dla gimnazjalistów jest już drugą edycją tej imprezy i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych elbląskiej oświaty. Do decyzji o kontynuacji turnieju przyczyniło się bardzo duże zainteresowanie młodzieży tą imprezą w roku ubiegłym. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza i również okaże się atrakcyjna dla gimnazjalistów.
       Szczegółowe informacje o turnieju, regulamin oraz kwestionariusz zgłoszenia drużyny można znaleźć na stronie turnieju: www.legends.zsm.elblag.pl.
       Zapisy trwają do 15 listopada.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama