UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZUS zaprasza niepełnosprawnych

Elbląg, ZUS zaprasza niepełnosprawnych

ZUS Oddział w Elblągu zaprasza na „Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych”. Odbędzie się on w środę 30 maja w godz. 9-14 w Sali Obsługi Klienta, w budynku przy ul. Teatralnej 4.

W tym czasie będą dyżurować specjaliści z ZUS oraz przedstawiciele zaproszonych instytucji – Narodowego Funduszu Zdrowia, Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Miejskiego w Elblągu, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowego Urzędu Pracy.
       Celem organizacji tego dnia jest upowszechnianie informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową, społeczną oraz aktywizacją zawodową. Pracownicy ZUS będą udzielać informacji na temat ubezpieczeń społecznych, w tym zasad wypełniania i kompletowania dokumentów. Dla Klientów dostępny będzie „Informator dla osób niepełnosprawnych” z przydatnymi informacjami i wyjaśnieniami, a także ulotki, broszury i poradniki dotyczące działalności Zakładu.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
      
Agnieszka Cybulska, ZUS oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama