W Otwartym Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów Młodszych (U-18), które odbyły się 20 marca w Suchym Lesie k/Poznania, zawodnicy MKS „Truso” Elbląg zdobyli trzy medale.
Arkadiusz Cieślak - kat. wag. +90 kg - 1 m. i złoty medal
Kacper Słowikowski - kat. wag. 50 kg - 3 m. i brązowy medal
Gracjan Szleja - kat. wag. 46 kg - 3 m. i brązowy medal
N/sklasyfik.: Piotr Kiereś (60 kg)
Trener: Tomasz Gadaj
Kolejność walk A. Cieślaka:
- z Jakubem Poterem (MKS Pałac Młodzieży Łodź ) – elimin. - wygrana
- z Wojciechem Bartosem (GKS Czarni Bytom) – ¼ fin. - wygrana
- z Arturem Grodeckim (GKS Czarni Bytom) – ½ fin. - wygrana
- z Adamem Kućmierzem (Mizuka Opole) – finał – wygrana
Kolejność walk K. Słowikowski:
- z Mikołajem Nowakiem (AZS Poznań) – elimin. – wygrana
- z Marcinem Kowalskim (UKS Lemur Warszawa) – ¼ fin. – przegrana
- z Kacper Zgrajka (UKS Spartakus Lublin) – repasaż – wygrana
- z Piotrem Zaborowskim (AON Warszawa) – repasaż – wygrana
- z Jakubem Wosiem (GKS Czarni Bytom) – o 3 m. – wygrana
Kolejność walk G. Szlei:
- eliminacje – wolny los
- z Łukaszem Wysockim (GKS Czarni Bytom) – ¼ fin. – wygrana
- z Hubertem Pasieczyńskim (UKS Lemur Warszawa) – ½ fin. – przegrana
- z Dawidem Hyptą (AKS Strzegom) – o 3 m. - wygrana
Kacper Słowikowski - kat. wag. 50 kg - 3 m. i brązowy medal
Gracjan Szleja - kat. wag. 46 kg - 3 m. i brązowy medal
N/sklasyfik.: Piotr Kiereś (60 kg)
Trener: Tomasz Gadaj
Kolejność walk A. Cieślaka:
- z Jakubem Poterem (MKS Pałac Młodzieży Łodź ) – elimin. - wygrana
- z Wojciechem Bartosem (GKS Czarni Bytom) – ¼ fin. - wygrana
- z Arturem Grodeckim (GKS Czarni Bytom) – ½ fin. - wygrana
- z Adamem Kućmierzem (Mizuka Opole) – finał – wygrana
Kolejność walk K. Słowikowski:
- z Mikołajem Nowakiem (AZS Poznań) – elimin. – wygrana
- z Marcinem Kowalskim (UKS Lemur Warszawa) – ¼ fin. – przegrana
- z Kacper Zgrajka (UKS Spartakus Lublin) – repasaż – wygrana
- z Piotrem Zaborowskim (AON Warszawa) – repasaż – wygrana
- z Jakubem Wosiem (GKS Czarni Bytom) – o 3 m. – wygrana
Kolejność walk G. Szlei:
- eliminacje – wolny los
- z Łukaszem Wysockim (GKS Czarni Bytom) – ¼ fin. – wygrana
- z Hubertem Pasieczyńskim (UKS Lemur Warszawa) – ½ fin. – przegrana
- z Dawidem Hyptą (AKS Strzegom) – o 3 m. - wygrana
informacja nadesłana