UWAGA!

A jednak pojadą

Największe w północnej Polsce odbywające się cyklicznie zawody dla kolarzy górskich będą kontynuowane. Pierwsza jesienna edycja Grand Prix Elbląga MTB w parku Bażantarnia już w najbliższą niedzielę (07.10).

W organizowanych od trzech lat przez Grzegorza Witkowskiego Grand Prix Elbląga w MTB startować mogą zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Cykliczne zawody w parku Bażantarnia w swojej historii gościły już m.in. takie sławy polskiego kolarstwa, jak m.in. Piotr Wadecki, mistrz Polski z 2000 roku w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego.
     Z roku na rok niedzielna impreza w elbląskim parku cieszyła się coraz wiąkszą popularnością. W odbywających się wiosną i jesienią kolejnych edycjach startowało nawet do 60 kolarzy, amatorów i zawodowców.
     W niedzielę odbędzie się pierwsza edycja jesiennego cyklu Grand Prix Elbląga MTB. Start ok.. godz. 10. Zapisy wszystkich chętnych przyjmowane będą na polanie za muszlą koncertową.
     Niestety nie będzie kontynuowana największa impreza w naszym mieście dla biegaczy, która również odbywała się wiosną i jesienią każdego roku w parku Bażantarnia.
     - Brakuje pieniędzy. Nie jesteśmy w stanie wyłożyć takiej kwoty, żeby wystarczyło na ubezpieczenie zawodników - stwierdził Robert Bieńkowski z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu.
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama