[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Adrian Wielgat królem panczenów (łyżwiarstwo szybkie)

W Tomaszowie Mazowieckim zakończyły się dziś (21 lutego) zawody łyżwiarzy szybkich zaliczane do konkurencji XVI Zimowej Olimpiadzie Młodzieży. Dodajmy, zakończyły się życiowym sukcesem Adriana Wielgata, panczenisty elbląskiego klubu Orzeł, który zdobył cztery złote, dwa srebrne medale i tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych.

Trener panczenistów Roman Rycke ma powody do zadowolenia, bo miesięczny pobyt jego podopiecznych na zgrupowaniach w Tomaszowie Mazowieckim i Zakopanem przyniósł bogaty medalowy plon. Z czwórki zawodników Orła, którzy uzyskali kwalifikację na Zimową Olimpiadę Młodzieży, ze startu, z powodu choroby musiał zrezygnować Kamil Magierski. Znakomitą formę zademonstrował elblążanin Adrian Wielgat, który w juniorach młodszych w trzydniowych zawodach wywalczył tytuł Mistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Na jego medalowy dorobek złożyły się złote medale na dystansach 1500, 3000, 5000 m i w wieloboju oraz srebrne medale na 500 i 1000 metrów. Jego rówieśnik Piotr Sowa zajmował miejsca w ścisłej czołówce zawodów plasując się na miejscach: 500 m – 6, 3000 m – 7, 1500 m – 8, 500 m – 9 i w wieloboju 7.
       W juniorach blisko podium był Paweł Toruń z Elbląga, który był szósty na 500 i 1500 m, czwarty na 3000, 5000 m i w wieloboju.
       Brak sztucznie mrożonego toru łyżwiarskiego w Elblągu ogranicza możliwości systematycznego kształtowania umiejętności utalentowanej młodzieży w łyżwiarstwie szybkim. Szukanie lodu poza Elblągiem to znaczne koszty jakie musi ponosić klub i rodzice zawodników. Tym razem opłaciło się, dzięki formie jaką zademonstrował Adrian Wielgat – największa indywidualność panczenów tegorocznej Zimowej Olimpiady Młodzieży.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama