UWAGA!

Aerodance – taniec i fitness

 
Aerodance – taniec i fitness
fot. nadesłana

Aerodance to doskonała forma dla tych, którzy chcą popracować nad piękna sylwetką, zgubić zbędne kilogramy i jednocześnie kochają taniec. Centrum Tańca Promyk zaprasza na zajęcia we wtorki i środy.

Aerodance to forma zajęć zawierających elementy taneczne oraz fitness. Zajęcia te stosowane są dla spalenia tłuszczu, poprawy kondycji, pamięci ruchowej i samopoczucia. To świetna zabawa dla osób kochających taniec i sport. Na takie zajęcia można wybrać się do CT „Promyk”.
       Każde zajęcia aerodance mają swój ustalony rytm. Pierwsza część to nauka choreografii złożonej z figur tanecznych i różnych elementów fitness. Elementy taneczne w aerodance pozwolą na czerpanie większej przyjemności z zajęć oraz stanowią kompleksowy trening dla całego ciała. Instruktorka w choreografiach wykorzystuje różne formy tańca.
       – Czasem stosuję kroki zapożyczone z tańców latynoamerykańskich takich jak: mambo, jive, chasse, cha-cha, a czasem są to choreografie bardziej dyskotekowe lub w stylu funky czy house – opowiada Katarzyna Łukaszewska, instruktorka aerodance. - Choreografie są różne: łatwe i trudne, krótkie i długie, ale zawsze pełne energii i pozytywnych emocji oraz wysiłku. Na każde zajęcia przygotowuję inną choreografię, także nie ma problemu z dołączeniem nowych osób do grupy .
       Druga część zajęć to praca nad poszczególnymi partami ciała – najczęściej nad udami, pośladkami i brzuchem. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają mięśnie i kształtują smukłą sylwetkę.  Na koniec jest czas na relaks czyli rozciąganie, odprężenie i wyciszenie. Przy spokojnej muzyce uczestniczki rozluźniają partie mięśni, uspokajają oddech i relaksują ciało po trudnej pracy. 
       W zajęciach uczestniczyć mogą panie w każdym wieku. Należy zabrać ze sobą jedynie wygodny strój sportowy, obuwie zmienne oraz butelkę wody. Niektóre ćwiczenia wykonywane są na leżąca, dlatego warto również wziąć ze sobą mały ręcznik lub matę.
       Aerodance odbywa się w każdy wtorek (w godz. 19 – 20) oraz w środę (w godz. 18.30 – 19.30) w CT Promyk.
       Koszt zajęć :
       Karnet 4 wejścia – 60 zł
       Karnet 8 wejść – 80 zł
       Karnet nie jest przyporządkowany do jednej formy tańca, na ten sam karnet można wejść na zajęcia m.in. Zumby, Lady Latino.
      
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)