UWAGA!

Aktywnie w parku Modrzewie. Marszobiegi na orientację

 Elbląg, Aktywnie w parku Modrzewie. Marszobiegi na orientację
(fot. EKO GRYF)

W Elblągu odbyła się czwarta z sześciu zaplanowanych rund miejskich zawodów w marszobiegach na orientację. Wzięło w niej udział ponad 100 osób.

Startowały głównie rodziny i o to chodziło organizatorom. W sumie w zawodach wzięły udział 43 rodzinne zespoły, do rekordu (48 zespołów) zabrakło niewiele. Czołowe miejsca w kategorii łatwej (rodzinnej) zdobyli:

1. Rodzina Weroniki Ziółkowskiej

2. Rodzina Balewskich

3. Rodzina Róży Ziółkowskiej

 

Natomiast w kategorii trudnej zwyciężyli:

1. Grzegorz Jabłonka

2. Andrzej Ziółkowski

3. Dominika Durasiewicz

- Wyniki były ważne ale najważniejsze było miłe spędzenie wolnego czasu, rekreacja, relaks i dobra edukacyjna zabawa – informują organizatorzy.

Zawody odbywały się z pomocą systemu Sport-Ident, czyli elektronicznego pomiaru czasu. Po zaliczeniu wszystkich punktów na mecie każdy uczestnik otrzymywał błyskawicznie odczyt i wydruk wyników biegu (marszu). Trasy zbudował i ustawił Krzysztof Banach.

- Uczestnicy otrzymali upominki i słodycze, o co zadbała niezawodna Janka Banach z EKO Gryf, organizatora zawodów przy współpracy z Departamentem Kultury, Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Elblągu. Impreza została sfinansowana z Budżetu Obywatelskiego.

Organizatorzy zapraszają na kolejne dwie rundy zawodów - 4 sierpnia i 22 września. Każdy, kto weźmie udział w co najmniej czterech rundach, otrzyma pamiątkowy medal. - Zachęcamy do udziału w tych przyjemnych dla każdego marszobiegach. Jest to doskonała forma relaksu, bo startować może każdy, nawet mamy i tatusiowie z dziećmi w wózkach lub na rękach, z pieskami, wystarczy przyjść i się zapisać. Do zobaczenia na kolejnych zawodach – zachęcają organizatorzy,

Szczegółowe informacje i komplet wyników znajdziecie na stronie www.ekogryf.pl oraz na fanpage EKO GRYF na Facebooku.

EKO GRYF

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama