UWAGA!

Aktywność na jesienną chandrę

 
Elbląg, Aktywność na jesienną chandrę
fot. nadesłana

Spadek nastroju, brak energii oraz wszechogarniająca niechęć to syndromy jesiennej chandry, na którą cierpią przede wszystkim kobiety. Najlepszym lekiem na tę przypadłość jest aktywność, którą znajdziesz w Centrum Tańca Promyk. Do wyboru aż 7 zajęć. Pierwsze zajęcia gratis.

- Często kobiety są tak zabieganie, że nie pamiętają o sobie lub wydaje im się, że nie znajdą czasu na zajęcia dla siebie – mówi. – A to właśnie aktywność daje nam energię i siłę, która pozwoli sprostać codziennym obowiązkom, napełni nas radością a dodatkowo pomoże zadbać o sylwetkę.
       Centrum Tańca Promyk ma duży wybór zajęć dla Pań. Wśród nich są zajęcia taneczne i zajęcia fitness.
       Panie, które stawiają na taniec, świetnie odnajdą się na zajęciach Lady latino, gdzie królują gorące latynoskie rytmy, z dużą ilością zmysłowej bachaty. Zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco i spowodują, że każdy ich ruch stanie się lekki, płynny i pełen gracji.
       Dla Pań, które poprzez taniec chcą wyzwolić emocje, doskonałą formą będzie Salsation, czyli mieszanka różnych rytmów, dźwięków i stylów tanecznych. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.
       Atmosfera zabawy panuje także na zajęciach Zumby. Zumba to taneczny trening aerobowy, łączący fitness z krokami latynoskich tańców, czasem także z ćwiczeniami siłowymi. To forma treningu, który doskonale ujędrnia ciało, modeluje sylwetkę, pozwala spalić ogromne ilości tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim napawa optymizmem.
       Panie, które od tańca zdecydowanie wolą konkretny wycisk, zapraszamy na zajęcia Stay fit trening funkcjonalny, podczas których wycisną siódme poty i uruchomią każdy mięsień swojego ciała. Proponowane ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe, pomogą wymodelować ciało i spalić kalorie.
       Dobry wpływ na sylwetkę będą miały także zajęcia Fitball, podczas których z pomocą piłek można poprawić równowagę i stabilizację ciała, wzmocnić mięśnie i zgubić kilogramy.
       W ofercie są jeszcze zajęcia pilates i stepy.
       - Na każde nasze zajęcia pierwszy raz można wejść bez karnetu aby sprawdzić czy dana forma nam odpowiada – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. - W sprzedaży są karnety na ilości wejść, które trzeba wykorzystać w przeciągu jednego miesiąca. Nie są one przypisane formie dlatego, na karnet można wejść na dowolne zajęcia.. Wybór jest duży ponieważ obejmuje aż siedem różnych aktywności. A im częściej do nas uczestniczka przychodzi tym ma taniej.
      
       Harmonogram zajęć oraz ceny karnetów dostępne są na stronie.
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Spacery, marsze na świeżym powietrzu o każdej pogodzie to najlepszy sposób na permamentnie dobry poziom nastroju i żadne fiku miku w czterech ścianach tego nie zmieni. .. .!
  • Kobiety nie cierpią z tak błahych powodów, nie mają też chandry, ponieważ przyszła Pani Jesień. Bzdury.
Reklama