UWAGA!

Aktywność na wiosnę z CT Promyk

 Elbląg, Aktywność na wiosnę z CT Promyk

Święta minęły i czas wziąć się za siebie - zadbać o piękną i zgrabną sylwetkę. Warto też zapewnić aktywność swoim pociechom, aby mogły dać upust swojej energii. Dużą dawkę ruchu znaleźć można w Centrum Tańca „Promyk” – wystarczy wybrać formę dla siebie.

- W każdą sobotę o godz. 10 zapraszamy do nas dzieci w wieku 3 i 4 lat na zajęcia rytmiki – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. – To nauka tańca poprzez zabawę, która rozwija koordynację, umuzykalnia, uczy poczucia rytmu, a w przyszłości pomaga rozwijać inne techniki tańca.
       Nieco starsze dzieci – w wieku 5-6 lat – przychodzą w soboty na godz. 11, by podczas zajęć Dance&Fun pozytywnie rozładować emocje i tańczyć różne układy, jak gangnam style, macarena, poleczkę.
       - Jest też specjalna propozycja dla kobiet z dziećmi, które ćwiczą u nas zumbę – dodaje Zyta Wrzos. – W każdy wtorek od godz. 18 do 19 odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży, które mają nadmiar energii, uwielbiają tańczyć i bawić się, czyli Sumba Kids. A w tym samym czasie na drugiej sali mamy tańczą zumbę.
       Wszystkie te zajęcia dla dzieci odbywają się w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80, a miesięczny koszt udziału dzieci w wymienionych zajęciach wynosi 30 złotych za miesiąc.
       Typowo dla rodziców z dziećmi organizowane są zajęcia pod hasłem „Mamo tato zatańcz ze mną!”, podczas których uczestnicy wspólnie uczą się krótkich choreografii różnych tańców - tańca nowoczesnego, zumby, ludowego i towarzyskiego.
       - Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci od lat 4 – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Najbliższe zajęcia odbędą się 9 kwietnia, kolejne 7 maja i 3 czerwca, a koszt udziału to 15 złotych za rodzica z dzieckiem.
       Dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki w godz. 16.30 – 17.25 – dzieci w wieku 6-11 lat spotykają się na zajęciach z tańca nowoczesnego i hip-hopu. To dynamiczna forma dla miłośników ruchu i żywiołowej muzyki. Z kolei dzieci, które mają 4, 5 czy 6 lat, ale są zdecydowane, że chcą tańczyć taniec towarzyski uczęszczać mogą do Dziecięcej Akademii Tańca, która spotyka się w poniedziałki o godzinie 16.30.
       - Słyniemy z tańca towarzyskiego, zapraszamy do nas na naukę również starsze dzieci i młodzież do 15 roku życia – dodaje Zyta Wrzos. – Na zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 11.25 do sali sportowo-widowiskowej w CSE „Światowid”.
       Koszt udziału w lekcjach tańca nowoczesnego i towarzyskiego jest taki sam i wynosi 50 złotych za miesiąc nauki.
       Z kolei dorośli mogą przyjść na zajęcia tańca towarzyskiego dla par - kurs rozpoczyna się w sobotę, 2 kwietnia o godz. 18:00. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, udział w kolejnych spotkaniach kosztuje miesięcznie 60 złotych od osoby.
       - Organizowane są także zajęcia indywidualne dla nowożeńców, osób chcących przygotować się do pierwszego tańca weselnego – dodaje Joanna Karpiuk. – Instruktorzy nie tylko mogą nauczyć klasycznych tańców, ale także stworzyć jedyną i niepowtarzalną choreografię dostosowaną do każdej pary.
       Doskonałe dla pań w każdym wieku są zajęcia Lady Latino, podczas których gorące rytmy wprowadzają w dobry nastrój, a energiczne choreografie spalają kalorie. Do pań dołączyć można w każdy poniedziałek o 19.30 i środę o 18.30. We wtorki o godzinie 19.00 i środy o 19.30 odbywa się trening prozdrowotny dla każdego, czyli zajęcia Fit Ball, zaś we wtorki i czwartki o godz. 20.00 można przyjść na zajęcia Pilates. Trzy razy w tygodniu spotykają się na Zumbie miłośnicy porywającej latynoskiej muzyki chcący pozbyć się zbędnych kilogramów (wtorek o 18.00, środa godz. 20.00 i piątek godz. 17. 30) oraz uczestnicy grupy CelluSTOP, czyli ćwiczeń opartych na tańcu i fitnessie zapobiegających tworzeniu się cellulitu (poniedziałek godz. 20.30, wtorek i czwartek godz. 19.00). Wszystkie te zajęcia trwają 55 minut.
       - Seniorów zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 15:20 - 16:20 na zajęcia ogólnorozwojowe 50+ oraz w środy o 15.00 na Fitness 50+ z ćwiczeniami profilaktyki kręgosłupa, stabilizacyjnymi oraz równoważnymi z piłkami – dodaje Zyta Wrzos. – Koszt udziału w zajęciach dla seniorów wynosi 30 złotych za miesiąc, ci którzy chcą wybrać obie formy za karnet zapłacą łącznie 50 złotych.
       Na zajęcia Zumby, CelluSTOP, Lady Latino, Pilates, Fit Ball można kupić karnety na ilość wejść, które należy wykorzystać w ciągu jednego miesiąca. Koszty karnetów to: 4 wejścia – 60 zł, 8 wejść – 80 zł, 12 wejść – 100 zł.
       Płatności za udział w zajęciach można dokonać przelewem na konto CSE „Światowid”, w kasie CSE „Światowid” lub gotówką w Centrum Tańca „Promyk” (przed zajęciami). Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.promyk.elblag.pl.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama