UWAGA!

Aktywny lipiec w „Promyku”

 Elbląg, Aktywny lipiec w „Promyku”
fot. nadesłana

Taniec, zabawa, a przede wszystkim smukła sylwetka. W wakacje nie musisz rezygnować z tego, co lubisz. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia zumby, celluSTOP i natusumby.

- Do tej pory w wakacje robiliśmy przerwę – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. - W tym roku jest duże zainteresowanie zajęciami w okresie letnim stąd pomysł, żeby je kontynuować.
       W lipcu „Promyk” proponuje zajęcia zumby. Taniec ten to nie tylko zabawa, efektem treningów jest smukła sylwetka. Zumba ma proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów, a bardzo radosna muzyka, sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Podczas zajęć wyzwala się także niepowtarzalna energia i entuzjazm, które utrzymują się jeszcze długo po zakończeniu zajęć. Zumba to także sposób na poprawienie figury. Jedna godzina zumby to około 600 spalonych kalorii. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki o godz. 19.00
       Dla tych, którzy wolą spokojniejsze rytmy „Promyk” proponuje NatuSumbę czyli połączenie tańca, fitness, pilates, ale także stretchingu i medytacji w rytm naturalnych dźwięków. Jak twierdzi instruktorka, Alicja Minkiewicz, NatuSumba doskonale wpływa na samopoczucie psychiczne i kondycję fizyczną. Sprzyja spalaniu kalorii, poprawia koordynacje ruchową, wzmacnia ciało ale także uwalnia negatywne emocje i relaksuje.
       – Na NatuSumbę chodzę od września ubiegłego roku, widzę efekty i nie chciałabym zaprzepaścić mojej pracy poprzez dwumiesięczna przerwę – mówi jedna z uczestniczek. – Wiadomo, że w domu nie ma się takiej motywacji do samodzielnych ćwiczeń, a także pewności czy poszczególne ćwiczenia wykonuje poprawnie bez robienia sobie krzywdy.
       Zajęcia NatuSumby będą odbywały się we wtorki o godz. 18.00
       Dla osób preferujących większy wysiłek doskonałe są zajęcia cellustop, które opierają się na fitness. Poprzez specjalnie przygotowany system ćwiczeń panie zapobiec mogą tworzeniu się pomarańczowej skórki i wzmocnić te miejsca, w których najczęściej ona się pojawia. Podczas zajęć zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy o godz. 19.00.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama