UWAGA!

Aktywny weekend w Światowidzie

 Elbląg, Aktywny weekend w Światowidzie

Sport i taniec będą królowały w najbliższy weekend w elbląskim „Światowidzie”. W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, seniorzy, jak i całe rodziny.

Warsztaty dla dzieci i rodziców „Mamo, tato zatańcz ze mną!” rozpoczną w piątek 9 października, o godz. 16.30, aktywny weekend w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
       - Będą to zajęcia rytmiczno-taneczne o nieskomplikowanych krokach, by nawet najmłodszym uczestnikom nie sprawiały trudności – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”. – Najważniejsze przecież w tańcu jest to, by dobrze się bawić. Dlatego w programie znalazły się także warsztaty sumba kids oraz pokazowy turniej dla dzieci.
       Przez cały weekend „Światowid” otwiera się na tych, dla których taniec i sport stanowią ważną część życia i na tych, którzy chcieliby się przekonać, jak zacząć przygodę z aktywnością fizyczną. I to w każdym wieku. W sobotnie popołudnie (10 października) zaprasza seniorów 50+. O godzinie 15.00 rozpoczną się dla nich warsztaty gimnastyczno-taneczne, a tuż po nich - zajęcia fitness.
       - Do wspólnych ćwiczeń i warsztatów tanecznych będziemy zachęcali także w niedzielę, 11 października, podczas Targów Aktywności Fizycznej, które skierowane są do całych rodzin. W programie znalazły się między innymi: warsztaty jump fitness, fit ball, zumby, pilates oraz pokazy tańca towarzyskiego i gimnastyki artystycznej. Nie zabraknie także konkursów dla osób odwiedzających targi – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur.
       Weekendowe zajęcia w CSE „Światowid” odbędą się w sali sportowo-widowiskowej. Na wszystkie pokazy i warsztaty wstęp jest wolny.
      
       Program
       Piątek 9.10.2015
       godz. 16:30 - 17:30 - zajęcia dla dzieci i rodziców „Mamo, tato zatańcz ze mną!”
       godz. 17:30 - 18:15 - Sumba kids - zajęcia dla dzieci
       godz. 18:30 - 19:15 - Pokazowy turniej tańca dla dzieci
      
       Sobota 10.10.2015
       Otwarte Studia dla seniorów 50+
       godz. 15:00 - zajęcia gimnastyczno-taneczne
       godz. 16:00 zajęcia fitness
      
       Niedziela 11.10.2015
       godz. 11.00 – 14.00 - Targi Aktywności Fizycznej
       pokazy, warsztaty, konkursy
      
      
Targi Aktywności Fizycznej są częścią projektu „Let’s dance together”. Projekt realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ Sport.
Zyta Wrzos, CT Promyk

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama