UWAGA!

Aktywuj się na lato

 Elbląg, Aktywuj się na lato

Okres wakacyjny wcale nie musi oznaczać przerwy od ćwiczeń, wręcz przeciwnie. Letnia pora roku sprzyja uprawianiu sportu, a my zachęcamy aby z tej okazji skorzystać. Zapoznaj się z propozycjami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu i dołącz do grona szczęśliwych uczestników zajęć.

Aktywuj się z MOSiR-em, to specjalny program dla mieszkańców, przygotowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w którym znajduje się szereg aktywnych zajęć skierowanych dla każdej grupy wiekowej. Znajdziemy tam wodną gimnastykę, relaksacyjną jogę, taneczną zumbę czy ćwiczenia fitness oparte na intensywnym wysiłku.

Uczestnik zajęć może skorzystać nie tylko z mnogości dyscyplin, ale także z pomocy wykwalifikowanych instruktorów, którzy potrafią zapoznać ze specyfiką zajęć w taki sposób, aby każdy mógł brać w nich udział. Niezależnie jaki poziom prezentujesz, możesz liczyć na ciepłą atmosferę oraz pomoc współuczestników.

Czym jeszcze wyróżnia się program Aktywuj się z MOSiR-em? Odpowiedz to – łatwa dostępność. Nasze zajęcia odbywają się o różnych porach, wewnątrz miejskich obiektów:

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka:

  • Aqua Fitness – wtorek i czwartek, godz. 20:00
  • Aqua Senior – środa, godz. 9:30 (basen rekreacyjny)

Lodowisko Helena:

  • Joga – wtorek, godz. 18:20 (sala fitness)
  • Zumba – wtorek i czwartek, godz. 19:00
  • Turbo Spalanie – środa, godz. 19:00

Więcej informacji o zajęciach i cenach znajdziesz na stronie www.mosir.elblag.eu.

Karnet i benefity

Opłacanie wejściówek na zajęcia jest prostsze, niż myślisz. Wystarczy wyposażyć się w Karnet MOSiR, dzięki któremu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas. Każde większe doładowanie środków na koncie sprawia, że otrzymujesz od nas większy bonus, który zamienisz na dodatkowe wejścia i ćwiczenia. Mówiąc prościej – im więcej korzystasz, tym więcej oszczędzasz!

A jeżeli jesteś posiadaczem kart Multisport, Fit Profit, Medicover lub PZU Sport, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Dzięki tym benefitom możesz uczestniczyć w zajęciach Aktywuj się z MOSiR-em, w ramach abonamentu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama