UWAGA!

Aktywuj się z MOSiR-em

 
Elbląg, Aktywuj się z MOSiR-em
fot. MOSiR

Na jesienno-zimowe miesiące Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców specjalny program. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, zadbać o własne ciało, a przy tym lubisz się bawić, to ta oferta skierowana jest właśnie do ciebie. Większość zajęć ruszy na początku listopada.

Aktywuj się z MOSiR-em to muzyczne spotkania Ice Party, nauka jazdy na łyżwach, Fit Camp czyli rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, Akademia Tenisa Stołowego oraz nauka gry w hokeja. I to wszystko dla mieszkańców dostępne będzie już niebawem na lodowisku Helena.
       Podobnie jak w roku ubiegłym, niedzielne popołudnia na elbląskim lodowisku, upłyną w klimacie dobrej muzyki i wspólnej zabawy. Uczestnikom Ice Party towarzyszyć będzie fantastyczny klimat, najbardziej znane przeboje i doskonała, zimowa atmosfera. Muzyczny repertuar to mieszanka, od największych przebojów, przez covery, czy utwory doskonale znane na klubowych parkietach, a kończąc na hitach z lat 70., 80. i 90. Jak pokazał ubiegły sezon w czasie Ice Party świetnie bawili się nie tylko młodzi, ale także osoby starsze i całe rodziny. Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Bilety wstępu w cenie: normalny - 9 zł, ulgowy - 6 zł.

 


       Czwartki zarezerwowane będą dla łyżwiarzy. Co tydzień o godz. 18 na lodowisku Helena odbywały się będą zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, zarówno ci, którzy chcą udoskonalić swoją technikę jazdy, jak i Ci, którzy na lód wejdą po raz pierwszy. Treningi poprowadzi była zawodniczka, a obecnie trenerka Orła Elbląg, Marta Wróbel. Pierwsze zajęcia zaplanowano na czwartek 6 listopada. Do tego czasu w kasie lodowiska przyjmowane będą zgłoszenia chętnych. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 14 zł - osoby dorosłe i 11 zł - dzieci i młodzież.
       Natomiast w niedzielę zapraszamy tych wszystkich, którzy opanowali już jazdę na łyżwach, a teraz chcieliby spróbować nieco trudniejszego wyzwania. A takim bez wątpienia jest nauka gry w hokeja. W ciągu ponad godzinnej sesji, poznamy nie tylko tajniki tej dyscypliny sportu, ale także zapoznamy się z regułami gry w hokeja. Zajęcia poprowadzą trenerzy elbląskiego zespołu hokejowego UKS Wikingowie. Na bezpłatną naukę gry w hokeja zapraszamy w każdą niedzielę od godz. 9.00
       Lodowisko Helena to jednak nie tylko sporty zimowe. Dla wszystkich, którzy w czasie jesienno-zimowej aury chcą zadbać o własne ciało, kondycję i dobre samopoczucie powinni znaleźć czas by odwiedzić salę fitness. To właśnie tu, po raz pierwszy odbędą się zajęcia Fit Camp, czyli rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy. To także zabawa, radość ruchu i nauka ciągle nowych elementów. Fit Camp jest formą aktywności dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności, ponieważ polega przede wszystkim na przekraczaniu własnych barier. Zajęcia, które odbywać się będą w każdy piątek poprowadzi trener personalny Adam Ogrodowczyk.
       W swoje progi zaprasza także mieszcząca się na lodowisku sala do tenisa stołowego. Ostatnią z propozycji MOSiR-u jest właśnie Akademia Tenisa Stołowego, która odbywać się będzie w każdą niedzielę o godz. 16.30. Trwające półtorej godziny zajęcia poprowadzi profesjonalny instruktor tenisa. Koszt uczestnictwa w treningu to 6 złotych od osoby. Zapisy przyjmowane są na adres marketing@mosir.elblag.eu. Ilość miejsc ograniczona.
       Więcej informacji o najnowszej ofercie MOSiR-u, wraz ze szczegółowym planem poszczególnych zajęć, już niebawem.
      

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama