UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Baltic Cup na antenie TVP Sport

 
Baltic Cup na antenie TVP Sport

Nie mogłeś być na Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Baltic Cup”? W listopadzie na antenie TVP Sport będzie można obejrzeć relację z turnieju. Emisja już 4 listopada o godz. 13.15.

Powtórki zaplanowano na 9 listopada (godz. 15.10), 11 listopada (godz. 22.45) oraz 15 listopada (godz. 20.15). Relacje z każdego dnia festiwalu można także oglądać na stronie eswiatowid.pl.
       Przypomnijmy. Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup” już po raz piętnasty odbył się w Elblągu. Od 17 do 19 października na parkiecie rywalizowały pary z całego świata. Wśród ponad 400 zgłoszonych startów byli tancerze m.in. z: Polski, Rosji, Litwy, Estonii, Włoch, Francji, Białorusi, Niemiec, a także Chin i Izraela. Startowali oni w ponad 20. kategoriach, w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Podczas festiwalu na parkiecie można więc było oglądać występy zarówno dzieci, juniorów, jak i par seniorskich, niektórzy próbowali swych sił w kilku kategoriach. Tradycyjnie podczas sobotnich i niedzielnych finałów najlepsi tańczyli do muzyki na żywo. Grali im muzycy Filharmonii z Grodna z towarzyszeniem solistów.
       Organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Stowarzyszenie „Jantar”, Federacja Tańca Sportowego oraz Word Dance Sport Federation.
      
       Organizację festiwalu dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Elbląg.
      
       Sponsorem Głównym Festiwalu jest Grupa LOTOS S.A.
      
      
Patronem medialnym Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...