UWAGA!

Będzie nowy rekord?

Kąpielisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji codziennie odwiedza kilkuset elblążan. Dzieci i młodzież wykorzystuje sprzyjające warunki pogodowe na wodne i słoneczne kąpiele. W soboty można dodatkowo mieć sportowe emocje uczestnicząc w turniejach plażowej piłki siatkowej w ramach akcji „Lato w mieście”.

W ubiegłą sobotę (4 lipca) organizatorzy turnieju zanotowali rekordową frekwencję 24 drużyn, które wystartowały w XIV edycji Otwartych Mistrzostw Elbląga w plażowej piłce siatkowej. To sprawiło, że konieczne okazało się przeprowadzenie eliminacji w systemie pucharowym do turnieju głównego. W finale bardzo dobrą dyspozycję wykazał zespół „Plus” grając w składzie Łukasz Pietrulewicz i Rafał Guzowski. W sobotę, 12 lipca, kolejny taki turniej, a organizatorzy Ognisko TKKF „Witoszewo”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zastanawiają się czy pobity zostanie dotychczasowy rekord udziału zespołów w zawodach.
     Równolegle do tego turnieju, rozgrywane będą w sobotę VI Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Mini Plażowej Piłce Siatkowej Dzieci i Młodzieży. W pierwszym turnieju o prymat rywalizowało 13. drużyn. Zwyciężyła ekipa „Lady end Men” – Monika Tchórzewska i Maciej Pfeiffer.
     Zachęcając elblążan do uczestnictwa w turniejach plażowej siatkówki przypominamy, że zapisy dwuosobowych zespołów przyjmowane są od godz. 9.30, a zawody rozpoczną się o godz. 10.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ale w tym roku jest głupio. Głąby zakazały wstępu na część niestrzeżoną kąpieliska. Teraz będzie tłoczno jak w *****. I nie piszcie że sprzyja ładna pogoda. Bo za każdym razem po chwili pływania trzeba się pakować i uciekać, ponieważ nagle zaczyna lać deszcz. A przy okazji, chciałem powiedzieć że w tym roku oprócz takich niespodzianek jak pływające gówna oraz kijanki, w tym roku zauważyłem kolejną nowość. A mianowicie po trawniku wokół basenu chodzą szczury, bez kitu. Gdzie ten sanepid??? Ja już nie idę na ten basen, wolę pojechać nad morze. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mmmmmmmmmmmm(2008-07-13)
Reklama