• Za darmo nie graja, dostaja ciezka kase z naszych podatkow, wiec mamy prawo wymagac dobrej gry. Tym bardziej ze w poprzednich klubach Wolska, Grzyb, Waga czy Koniuszaniec graly pierwsze skrzypce, a po przyjsciu do Elblaga totalna padaka. Jak nie pdooba im sie krytyka to zapraszamy na kase do Biedronki.
  • kolego, z twojego zasiłku nie ma podatku, podatki płacą ci co pracują.
  • Młyn większy niż na Olimpii :)
  • kilku matołów próbuje wprowadzić ferment między kibiców Olimpii i Startu. A wiadomo że często to jedni i ci sami.
  • Wilk Pruszak zaczęła się kiełbasa wyborcza darmowe bilety a trybuna zamknięta wiem że tam Polsat jakieś warunki stawia ale bez przesady panie PREZYDENCIE niech dziewczyny grają bez polityki
  • co tu sie dzieje w naszym miescie. .. .Nie macie prawa równać się do Olimpii ani kondonia ani zaden start elbląg !! Olimpia byla jest i będzie ! fajnie ze kibice startu tam sa itd ale komentarze takie, że większy młyn niz na Olimpii to jest jakaś masakra ! start elbląg ? co to za ekipa? dwa razy pojada na wyjazd moze caly autokar jest bo mają za darmo i oni sie porównują do Olimpii Elbląg? tragedia. ..
    4
    8
    MieszkaniecElbląga(2014-04-09)
  • Jeszcze Ci kibice startu. .. wywieslili transparent na odwrót, fajnie ze sie organizuja czy cos ale są bardzo słabi i tyle w temacie !
    5
    5
    saefsdf(2014-04-09)
  • klub kibica jest z dziewczynami zawsze, w zwyciestwie i w porazce. idziemy zeby wspierac dziewczyny i sie dobrze bawic a nie siasc jak kolek i tylko narzekac na wszystko nie wnoszac do meczu nic poza oszczerstwami
  • Kilka moich spostrzeżeń Będzie nam bardzo ciężko w Szczecinie i jeśli uda nam się cokolwiek tam wygrać to w dalszej rywalizacji raczej szanse marne a powód jest prozaiczny. Dziewczyny dają z siebie 100-150% sił niestety jeśli robią to w 2 meczach w tak krótkim okresie czasu to nie mają się jak zregenerować EWIDENTNY BRAK ZMIENNIKÓW pierwszej siódemki. To jest fizycznie niemożliwe (chociaż jak przyglądam się grze Kingi Grzyb to widzę wyjątek) żeby grać tyle spotkań wyraźnie to było widać kiedy rozpoczęła się druga połowa meczu. Pierwsze pięć minut obrona skuteczna, skupiona i łatwo odzyskane punkty niestety potem zmęczenie wróciło i cały misterny plan diabli wzięli dziewczyny latały rozkojarzone często popełniając błędy i tracąc piłki i nawet Szymek mimo że starała się opadłą z sił i lipa. Jeżeli mamy zamiar wygrywać z taką Pogonią która powiedzmy to szczerze nie jest jakąś tam rewelacją i popełnia masę błędów to muszą być zmiany i muszą być 2 siódemki które pociągną grę! Zajeździć te parę dziewczyn to żaden problem mam nadzieję że pan trener i zarząd wysupłają trochę kasy, potrząsną sponsorami i wybiorą się na zakupy i pod koniec przyszłego roku to nasz zespół będzie faworytem a nie czarnym koniem play offu. Co do trzeciego meczu to jest w Szczecinie Katedra św. Jakuba i proponuję tam się pomodlić bo jedyna szansa na to że wygramy to cud !
  • Krzychuuuu. .. hejterze podaj adres albo wiek. .. :)
  • Podziękowania dla organizatorów tego meczu. To właśnie dzięki takim yntelygentom i nieudacznikom (którzy zamykają w tak ważnym meczu połowę trybun) część kibiców (może nawet około setki) musiała stać albo siedzieć na schodach. Dać im podwyżkę pensji, niech się dobrze czują. A wszystko transmitowane na cały kraj w TV. Ot, tacy organizatorzy. ..
    6
    1
    KibiczProstej(2014-04-09)
  • Zgadzam się z komentarzem powyżej. Dodam od siebie, że byłem na meczu w Szczecinie i w Elblągu, róznica między tym pojedynkami była zasadnicza w meczu w ELblągu ilośc strat i błędów własnych była zbyt duża, ale prawdopodobnie spowodowana tym co mówi kolega wyżej zbyt krótką ławką albo i inaczej rzecz biorąc zbyt małą rotacją składu tylko czy trener ma kim rotowac. W Szczecinie Start przede wszystkim zagrał mocno i równo w obronie przez cały mecz i solidnie bez błędów własnych w obronie wczoraj niestety dziewczyny tak grały tylko do 22 minuty pierwszej połowy i do 47 drugiej, czyli znowu brakuje sił w koncówkach??? może tez wpływ miała kontuzja Janaczek bo w Szczecinie umiejętnie kierowała grą zepsołu i odciążała Wagę. Szkoda bo była niesamowita szansa dobic Pogoń w ELblągu a tak będzie bardzo ciężko zagrac taki drugi mecz w Szczecinie jak w sobotę. Trener musi coś zmienic szczególnie w grze ofensywnej, mamy 5 skrzydeł a jak nie idzie nie potrafimy przenieśc gry szybkimi podaniami piłki po obwodzie na skrzydło, to samo w grze w przewadze. Podsumowując aby wygrac mecz w Szczecinie dziewczyny muszą wznieśc się ponownie na wyżyny swoich mozliwości Aleksandrowicz musi przestac bac się rzucac, Wolska, bez tylu strat i nie przemyślanych rzutów, dziewczyny muszą wyszarpac zwycięstwo Szczecinowi.