Bez straty seta

Elbląg, Bez straty seta

Godzinę – tyle potrzebowali tenisiści stołowi Mlexera Elbląg na pokonanie Victorii Jedlińsk. Elblążanie nie oddali rywalom nawet seta.

Victoria Jedlińsk jest najsłabszym zespołem w mazowiecko-warmińsko-mazurskiej grupie II ligi. Drużyna nie zdobyła w tym sezonie jeszcze punktu. Faworytem dzisiejszego starcia był Mlexer, który w grupie spadkowej kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Silniejszy sparing – tak można w skrócie napisać o dzisiejszym spotkaniu. Ani jeden pojedynek nie skończył się grą na przewagi. Gospodarze nie oddali rywalom nawet seta, większość z nich wygrywając różnicą 6 i więcej punktów.

A tydzień ostatnia kolejka II ligi. Mlexer we własnej hali podejmie Coccine GKTS Wiązowna. I będzie to swoisty finał grupy spadkowej – mecz o 7. miejsce na koniec sezonu. Samo spotkanie zapowiada się bardzo interesująco – elblążanie będą się chcieli zrewanżować za porażkę 3:7 w rundzie zasadniczej.

Mlexer Elbląg – Victoria Jedlińsk 10:0

Mlexer: Kołaciński (2,5), Makowski (2,5), Chrząszcz (2,5), Franc (2,5)

Piotr Kołaciński – Bogdan Religa 3:0 (4, 6, 4)

Wiktor Franc – Paweł Malinowski 3:0 (5, 8, 3)

Andrzej Makowski – Jarosław Chobot 3:0 (2, 1, 3)

Wojciech Chrząszcz – Michał Kraska 3:0 (4, 3, 2)

Andrzej Makowski, Wiktor Franc – Bogdan Religa, Paweł Malinowski 3:0 (3, 3, 8)

Piotr Kołaciński, Wojciech Chrząszcz – Jarosław Chobot, Michał Kraska 3:0 (5, 4, 2)

Piotr Kołaciński – Jarosław Chobot 3:0 (1, 1, 1)

Wiktor Franc – Michał Kraska 3:0 (6, 8, 1)

Andrzej Makowski – Bogdan Religa 3:0 (8, 7, 5)

Wojciech Chrząszcz – Paweł Malinowski 3:0 (6, 1, 5)