UWAGA!

Bezpłatne zajęcia w Promyku

 
Elbląg, Bezpłatne zajęcia w Promyku

Jeszcze do końca września zajęcia w CT Promyk są bezpłatne. Warto przyjść i wybrać formę tańca, która najbardziej będzie nam odpowiadała. W ofercie są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Najmłodszych miłośników tańca zapraszamy na zajęcia z rytmiki, które przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Grupa podzielona jest według wieku. Osobno odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lata, a osobno dla dzieci w wieku 5-6 lat. Ponadto w ofercie dla dzieci i młodzieży są zajęcia z tańca współczesnego, skierowane do osób w wieku 7-15 lat. Taniec współczesny to połączenie baletu oraz modern dance, tańca nowoczesnego, tańca jazzowego oraz klasycznego.
       Dla dzieci, które mają niespożytą energię doskonałe będą zajęcia z tańca nowoczesnego (połączenie hip-hopu i disco dance). Na zajęcia mogą przyjść dzieci w wieku od 5 do 11 lat.
       - Sympatyków tańców latynoamerykańskich oraz standardowych zachęcamy do udziału w zajęciach tańca towarzyskiego - mówią organizatorzy zajęć.- Tutaj dzieci oprócz umiejętności tanecznych zdobędą jeszcze wiedzę o tym jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji i jak współpracować z grupą bez konfliktów.
       Miłośników folkloru na pewno zadowolą zajęcia z tańca ludowego i przynależność do Zespołu Pieśni i Tańca Młody Elbląg. Zespół nie tylko pielęgnuje kulturę regionalną i narodową, ale bierze udział w rywalizacji turniejowej oraz w pokazach uświetniających elbląskie imprezy.
       Nie tylko dzieci mogą uczyć się gorących latynoskich rytmów i klasycznego walca. Na zajęcia z tańca towarzyskiego mogą uczęszczać także dorosłe pary. Kurs jest odpowiedzią na to jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie. Taka umiejętność przyda się na uroczystościach i spotkaniach towarzyskich.
       W ofercie Promyka są też propozycje dla Pań – lady latino, szalona zumba i aerodance. Nowością w tym sezonie jest CelluSTOP, zajęcia dzięki, którym można pozbyć się pomarańczowej skórki i wzmocnić te miejsca, gdzie cellulit lubi się pojawiać.
       Drugą nowością są zajęcia 50 +. Skierowane są do grupy seniorów, którzy dbają o dobrą kondycję i aktywnie chcą spędzać czas. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których będzie można poznać podstawowe kroki w tańcach towarzyskich oraz krótkie choreografie w tańcu nowoczesnym.
       Harmonogram wszystkich zajęć dostępny jest na stronie www.promyk.elblag.pl, w zakładce kursy tańca.
      
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama