UWAGA!

Bezpłatnie na basen!

2013-09-13
08:40
 
Bezpłatnie na basen!

Wrzesień to czas zapisów do Szkoły Pływania Grupy Wodnej na cały rok szkolny. Właśnie teraz jest okazja aby wypróbować za darmo zajęcia!

Mogą Państwo bezpłatnie sprawdzić jak zareaguje Wasza pociecha, jak wyglądają prowadzone przez nas zajęcia, jak dzieci są traktowane i motywowane do pływackiego rozwoju. Możecie poznać instruktorów, inne dzieci a także porozmawiać z rodzicami, którzy regularnie posyłają młodych pływaków do Grupy Wodnej. Prosimy o kontakt z naszym biurem po bezpłatny bilet na lekcję próbną. Można także zobaczyć nasze grupy w akcji! Oto nasz grafik: kliknij. Wystarczy wybrać godzinę, przyjść na pływalnię i z trybuny podejrzeć dowolną grupę na dużej niecce.
       Zapraszamy także do naszego biura mieszczącego się przy ul. 12 Lutego 8a. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, a w środę 11-18. Nasze drzwi są zawsze szeroko otwarte!
       Zobaczycie Państwo jak wygląda słynna Prywatna Rafa Koralowa, na której uczniowie umieszczają naklejki za zdobyte umiejętności! Aby zapisać się na darmową lekcję prosimy o e-mail na biuro@grupawodna.pl lub telefon 55 64 333 44.
      
      
Zapraszamy!
       Niezawodna Grupa Wodna!
      
       ------------ Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej