UWAGA!

Białystok przed Opolem w mistrzostwach Polski (short track)

Elbląg, Prawie wszystkie trofea z elbląskich mistrzostw pojechały do Białegostoku
Prawie wszystkie trofea z elbląskich mistrzostw pojechały do Białegostoku (fot. M).

Potwierdziły się prognozy o zdecydowanym, krajowym przodownictwie w short tracku reprezentantów MKS Juvenii z Białegostoku. Zdobyli oni prawie wszystkie medalowe trofea na zakończonych w niedzielę w Elblągu mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie sportu. Druga w klasyfikacji klubów była reprezentacja AZS Opole, a reszta nie liczyła się w stawce.

Supremacja zawodniczek i zawodników z Białegostoku nie była zagrożona już od pierwszych biegów eliminacyjnych. Wygrywali oni wszystkie eliminacje, awansując do finałów, w których między sobą toczyli walkę o medale. Jedynak z Elbląga Adrian Jasiński, pomimo ambitnej postawy, niewiele mógł wskórać w konfrontacji z krótkotorowcami z Białegostoku i kończył starty w fazie eliminacji. Podobnie było z zawodniczkami olsztyńskiego ArtPrintu - Pauliną Uchman, Anną Olszewską, Hanną Olszewską i Anną Chudy. Olsztyńska sztafeta na dystansie 3000 m, startując w przedstawionym składzie, przegrała także z elbląskimi adeptkami short tracka z KS „Orzeł” - Mariką Surowiec, Mariolą Rybak, Natalią Kłosińską i Weroniką Surowiec.
     Mistrzostwa Polski Seniorów rozgrywane równocześnie z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski wygrała MKS Juvenia Białystok - 486 pkt. przed AZS Opole - 204 pkt. Pozostałe kluby uczestniczące w zawodach nie zanotowały żadnych zdobyczy punktowych.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama