UWAGA!

Bieg na orientację w Bażantarni

 Elbląg, Bieg na orientację w Bażantarni
(fot. nadesłane)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na drugie zawody z cyklu Grad Prix Elbląga w Biegu na Orientację sezon 2011-2012, które odbędą się 8 października o godz. 10 w Bażantarni.

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane w miejscu startu (polana przy wiatach) do godziny 9.50. Zapraszamy zawodników i miłośników aktywnego wypoczynku, tym bardziej, że biegi rozrywane są w kategoriach wiekowych od szkół podstawowych do kategorii „open”. Organizatorzy przewidzieli też kategorię rodzinną dla dzieci i rodziców.
       Jednocześnie informujemy miłośników jazdy na rowerach, że zostaje wprowadzona nowa kategoria „Rowerowa jazda na orientację. Oczywiście dla rowerzystów przewidziano dłuższe trasy niż dla biegaczy, ale emocje będą nie mniejsze, a cała zabawa polegała będzie na odnalezieniu punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Rowerzyści będą klasyfikowani w kategoriach pań i panów w wieku do 18 lat i powyżej . Wymogiem dla rowerzystów jest posiadanie kasku rowerowego. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Szczegółowe informacje i regulamin będą zamieszczone na stronie internetowej elbląskiego MOSiR.
      
MOSiR

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama