UWAGA!

Brąz dla elblążan (łyżwiarstwo szybkie)

 Elbląg, Brąz dla elblążan (łyżwiarstwo szybkie)

W dniach 7-10 listopada sanockie lodowisko Arena Sanok gościło łyżwiarzy szybkich specjalizujących się w jeździe szybkiej na krótkim torze. Elblążanie wywalczyli dwa brązowe medale.

W drugiej edycji międzynarodowych zawodów z cyklu Danubia Series Sanok 2013 barwy Elbląga reprezentowało ośmiu zawodników i zawodniczek z KS Orzeł, natomiast decyzją Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego w barwach Polski startowały dwie juniorki C Kamila Stormowska i Weronika Surowiec.
       W zawodach wzięło udział 208 zawodników i zawodniczek z 11 krajów europy środkowej. W tak silnej konkurencji elblążanie wywalczyli dwa brązowe medale, które wywalczyli Weronika Surowiec na dystansie 500m i Krystian Giszka na dystansie 777 m.
       Weronika Surowiec występująca w barwach Polski ustanowiła nowy rekord w kategorii Junior C na dystansie 1500m, który wynosi 2:35.461.
      
Roman Surowiec, sekretarz KS Orzeł
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • czy ma ktoś może nagranie z pobicia rekordu Polski przez Weronikę Surowiec na 1500m kat. C, bo z tego co wiem dziewczyny pojechały 12,5 (1400m) okrążenia a nie 13,5 (1500m) :))) wszyscy jakoś dziwnie nabrali wody w usta :) coś mi się wydaje że to nagranie nigdy nie ujrzy światła dziennego :)))) a za kulisami śmieją się wszyscy z tego rekordu :)
  • Roman cale zycie robil walki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zolnierz(2014-11-16)
Reklama