UWAGA!

Brąz dla hokeistów z Elbląga

 
Elbląg, Brąz dla hokeistów z Elbląga
fot. nadesłana

3 i 4 lutego na lodowisku kompleksu sportowego Biały Orlik przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Morągu odbył się III Turniej Hokeja o Puchar Burmistrza Morąga. Turniej przyciągnął wielu miłośników hokeja na lodzie. Wzięło w nim udział 8 drużyn: Bombers Morąg, Grom Morąg, Grizzlies Gdynia, Kolarzyk Olsztyn, Media Team Gdańsk, TH Goldwell Gdańsk, TH Gryf Gdynia oraz EKH Wiking Elbląg.

Rywalizujące ze sobą zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Wikingowie w pierwszym swoim meczu pokonali Kolarzyk Olsztyn 6:3, następnie zremisowali z drużyną gospodarzy 2:2 i wygrali Grizzlies Gdynia 4:1, co dało pierwsze miejsce w grupie. W meczu półfinałowym na drodze dzielnych „Wikingów” stanęli hokeiści „Bombers” Malbork, którzy to niestety przerwali zwycięską passę elblążan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:6 W meczu o brąz doszło znowu do pojedynku z gospodarzami, ale tym razem mecz zakończył się zwycięstwem „Wikingów” 4:2.
      
       Wyniki turnieju:
       1. TH Goldwell Gdańsk
       2. Bombers Malbork
       3. Wiking Elbląg
       4. GROM Morąg
       5. Grizzlies Gdynia
       6. Media Team Gdańsk
       7. Kolarzyk Olsztyn
       8. TH Gryf Gardeja
       EKH „Wiking” wystąpił na turnieju w Morągu w składzie : Lech Broński, Wladimir Omelchenko, Andrzej Dębogórski, Krzysztof Kurnicki, Karol Turalski, Paweł Krawczyk, Mateusz Mirończuk, Sebastian Gregorczyk, Mikołaj Dębogórski i Oskar Kurnicki.
       Była to mieszanka doświadczenia, którym dysponują wychowankowie UKS „Wikingowie” Oskar i Mikołaj oraz ambicji i woli walki, której nie można odmówić pozostałym zawodnikom . Pozostali panowie swą pasję rozwijają podczas niedzielnej „szkółki hokejowej”,która powstała i działa dzięki zaangażowaniu Marka Wnuka, dyrektora MOSIR w Elblągu.
      
      
UKS Wikingowie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama