UWAGA!

Brązowy medal Macieja Milaniuka (strzelectwo)

Na strzelnicy w Bydgoszczy rozegrano konkurencje strzeleckie wchodzące w skład XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Brązowy medal zdobył Maciej Milaniuk z elbląskiego KS „Orzeł” trenowany przez Jerzego Kozłowskiego.

Reprezentanci Warmii i Mazur najlepsze wyniki osiągnęli w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego. W konkurencji rozgrywanej w sobotę 19 lipca brązowy medal zdobył Maciej Milaniuk uzyskując 368 pkt. na 400 możliwych. Do złota elbląskiemu snajperowi zabrakło 10 punktów. Bardzo dobre piąte miejsce z dorobkiem 366 punktów zajął Mateusz Borsukowicz, także z elbląskiego klubu „Orzeł”. Na 13. miejscu zawody ukończył Damian Stankiewicz z KS „Gwardia” Olsztyn, uzyskując 362 pkt.
     W rankingu 11 klubów elbląski „Orzeł” zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 11 punktów zaliczanych do klasyfikacji sportu młodzieżowego. Z ósemki sklasyfikowanych województw, warmińsko-mazurskie z 12 punktami zajęło drugie miejsce.
     W rywalizacji juniorek młodszych elblążanka Lisa Ciepłucha w tej samej konkurencji, rozgrywanej w niedzielę 20 lipca, zajęła 35. miejsce z 337 punktami. Zwyciężyła Marika Lutosławska z „Zawiszy” Bydgoszcz z 370 punktami.
     Gratulujemy brązowego medalu Maćkowi Milaniukowi, życząc kolejnych snajperskich sukcesów.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama