UWAGA!

Brązowy medal Piotra Kokoszki (judo)

W finałach XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo wystartowało około 200 zawodników reprezentujących barwy 74 klubów. Było w tym gronie trzech judoków z Elbląga, a brązowy medal na tatami w Kielcach wywalczył Piotr Kokoszka z UKS Tomita.

Judoka Tomity Piotr Kokoszka w wadze 73 kg w pierwszych pojedynkach pokonał 5:0 Piotra Czyżowicza z GKS Czarni Bytom i 10:0 Przemysława Balceraka z Jutrzenki Płock. Następnie uległ 0:1 Marcinowi Czaji z MKS Jordan Kraków i walczył w repasażach. W drodze do brązowego medalu wygrał 7:0 z Michałem Koreniem z AZS AWFiS Gdańsk, 10:0 z Rafałem Łukasikiem z PTS Walter Rzeszów i 10:0 z Tomaszem Szczepaniakiem z AZS Opole.
     Na kieleckiej tatami walczyli bez powodzenia w kategorii 66 kg Kamil Piórkowski (UKS Tomita), który przegrał pojedynek z Filipem Rosteckim z JSS Drako 79 Warszawa, i w wadze 81 kg Oskar Goliński (MKS Truso) ulegając Mariuszowi Guzikowi z MKS Jordan Kraków. Najlepsze wyniki osiągnęli zawodnicy z klubów Juvenia Wrocław, Czarni Bytom i AZS AWFiS Warszawa.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama