Brązowy medal z międzynarodowego turnieju (judo)

Elbląg, Brązowy medal z międzynarodowego turnieju (judo)

W niedzielę, 11 października pod Wrocławiem odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów w Judo. Elblążanin Grzegorz Gdula w kategorii wagowej 90 kg wywalczył brązowy medal.

W turnieju startowało 252 zawodników i zawodniczek w tym czołowi juniorzy z Polski oraz zawodnicy z Azerbejdżanu, Ukrainy, Niemiec, Czech, Szwecji i Holandii. Elbląg reprezentował Grzegorz Gdula w kategorii wagowej 90 kg. W grupie 20 zawodników Grzegorz wywalczył brązowy medal tocząc 5 pojedynków w tym 4 wygrał przed czasem i jedną przegrał jedną karą (shido).
       Wyniki:
       Tostonowskiy Jan, Ukraina - 10:0 - Gdula Grzegorz - porażka
       Repasaże
       Karpierz Patryk, Klub Środowiskowy AZS Gliwice – 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo
       Moliński Tomasz MKS Juvenia Wrocław – 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo
       Borowski Paweł, Polonia Rybnik - 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo