Brydżowe Grand Prix

Elbląg, Brydżowe Grand Prix

W miniony poniedziałek (4 kwietnia) w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się turniej pod nazwą „Elbląska Wiosna 2022” z cyklu Grand Prix Elbląga 2022.

Na starcie w wyścigu stanęło 22 zawodników z Elbląga i regionu warmińskiego. Turniej zwyciężyła para: Andrzej Fronczak - Ireneusz Iwanow. Kolejne miejsca na podium zajęli: Bogusław Gierulski - Ryszard Pichla oraz Regina Wołek - Zbigniew Listewnik.

Dalsze miejsca zajęli: IV. Anna Dworakowska - Zbigniew Krzepkowski, V. Witold Dorocki - Andrzej Szyc, VI/VII. ex aequo Andrzej Szyc - Tadeusz Lisowski oraz Marek Serdyński - Zbigniew Samborski, VIII/IX. ex aequo Marek Lichocki - Janusz Tchórzewski oraz Tadeusz Mielko - Bernard Rynkowski, X. Iwona Smilgin - Jerzy Kwoczek, XI. Mieczysław Szałachowski - Roman Badysiak.

Kolejny turniej odbędzie się w poniedziałek (11 kwietnia) w Kawiarni "U Aktorów" w Elblągu. Rejestracja przed zawodami do godziny 16:45, start o godz. 17:00.